Philips Servis Soğanlık

Philips Servis Soğanlık uzun seneler önce İstanbul’un Kartal ilçesine bağlı Soğanlık semtinde kurulmuş bir özel servis kurumudur. Elektrikli süpürgelerinin onarımını yapmasının yanı sıra hortum, filtre, başlık, toz torbası gibi yedek parçaların da teminini sağlıyor. Bilindiği üzere elektrikli süpürgeler günlük hayatı kolaylaştıran ve her evin olmazsa olmazı olarak nitelendirilen elektronik eşyaların başında gelmektedir.

Elektrikli süpürgeler sayesinde insanlar evi süpürmek gibi büyük yükten kurtulmuş olur. Çünkü elektrikli süpürgeler, süpürme işlemini birkaç işlemle çok rahat ve hızlı bir şekilde yapabilmektedir. Ancak her elektronik eşya gibi elektrikli süpürgeler de çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilir. Günlük hayatı aksatmaması adına bu arızaların çok kısa bir süre içerisinde giderilmesi gerekmektedir. Bu noktada firmamız siz değerli müşterilerimizin Philips markasına ait elektrikli süpürgelerini en hızlı ve en güvenilir bir şekilde onarmaktadır.

Alanında uzmanlaşmış teknisyenlerden oluşan ekibimiz siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en doğru bir şekilde vermektedir. Soğanlık ve çevresine hizmet veren firmamız bu alanda adını duyurmuş firmaların başınad gelmektedir. Sizin de Philips markasına ait süpürgenizin onarım veya yedek parça ihtiyacı var ise bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Philips Soğanlık Servisi
Firma Türkay Elektrik
Çağrı Hattı 0216 353 37 36
Hizmet Sunduğu Saatler Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Philips Servis Soğanlık” üzerine 2 yorum

  1. 2 ay önce aldığım Philips marka süpürgemin borusu ve ucundaki fırçası kırıldığı için garanti kapsamına girebileceğini düşünerek Soğanlık Philips Servis’i arayıp makineye bakmaları için çağırdım. Makineyi alıp incelemeye götüren ekip geldiklerinde makinemin başlığını yenilemiş olarak getirdiler. Makineyi götürüp 2 gün bile olmadan getiren bu servisin problem çözme odaklı ve pratik olduklarını düşündüğüm için makine ile alakalı yaşayacağım her sorunda bu servisi aramayı düşünüyorum.

  2. İnternetten kullanıcı yorumlarına kadar bakıp uzun araştırmalar sonucu aldığım Philips markasına ait Marathon Ultimate LED modelli elektrik süpürgemin ilk haftadan çekim gücünü beğenmedim. Bunun üzerine bir problem olabileceğini düşünüp Soğanlık Philips Servis yetkililerine götürdüm ve problem olup olmadığına bakacaklarını söyleyerek makineyi benden alan servis biraz geç de olsa makinemi 10 gün sonra tamir edilmiş bir şekilde bana geri verdiler.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com