Philips Servis Küçükyalı

Philips Servis Küçükyalı şubemizde siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti en büyük önceliğimizdir. Bize göre bir markanın kalitesini belirleyen en büyük etken müşteri memnuniyetidir bu nedenle sizlerin görüşlerini önemseriz. Bilindiği üzere elektronik ürünler hayatımızı kolaylaştıran ürünler olsa da bir arıza durumunda günlük hayat akışı bozulabiliyor. Bu noktada kullanıcı için işini doğru yapan bir teknik servis ihtiyacı doğar. Bunlardan birisi de Philips Servis Küçükyalı şubesidir.

İstanbul Maltepe ilçesine bağlı Küçükyalı semtinde bulunan şubemizde Philips marka elektrikli süpürgelerinize ait her türden arızayı çok kısa bir süre içerisinde giderilir. Sadece onarım değil, bunun yanında hortum, filtre, başlık, toz torbası gibi parçaların ve diğer tüm yedek parçaların değişimi içinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Philips Servis Küçükyalı şubesinde alacağınız her hizmet ve parça 1 yıl süre ile garanti altına alınır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamızdan hizmet almak için hemen bizle iletişime geçebilirsiniz. Alanında profesyonelleşmiş kişilerden oluşan ekibimiz siz değerli müşterilerimize teknik servis anlamında hizmet vermeye daima hazır.


Philips Küçükyalı Servisi
Firma İstanbul Hilltown Avm
Çağrı Hattı 0216 504 13 97
Hizmet Sunduğu Saatler Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Philips Servis Küçükyalı” üzerine bir yorum

  1. 3 ve 5 yaşlarında 2 adet yaramaz erkek çocuğuna sahibim. Bu yüzden de evimdeki elektronik eşyaların ömürleri ya uzun olmuyor ya da sürekli kırılıp bozuluyor. Geçen gün ev temizliği esnasında oğullarımdan biri makinenin kapağını kırdı. Bunun üzerine onlarla birlikte süpürgeyi servise götüremeyeceğimden ötürü Küçükyalı Rowenta Servis ile iletişime geçtim ve model ile makinenin rengini seri no’sunu belirterek kırıldığından bahsettim. Gelip makineyi alan ekip ertesi gün kapağı tamir olmuş bir şekilde makinemi bana geri teslim ettiler.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com