Philips Servis Altıntepe

Philips markası üretmiş olduğu kaliteli elektrikli süpürgeler ile alanında öncü markalardan birisidir.  Çalışma prensibi olarak disiplini, marka sadakatine karşı gösterdiği hassasiyet ile Türkiye’de olduğu kadar çalıştığı diğer ülkelerde de saygın bir isim ve kariyer yapmış durumda olan Philips markasının elektrikli süpürgeleri tercih edilenler tarafından oldukça memnun olunmakla birlikte geri dönüşlerin de çok olumlu olduğu markalardan birisidir. Fakat her marka gibi Philips marka süpürgeler de arızalanabilmektedir. Bu durumda kullanıcı için işini doğru yapan bir teknik servise ihtiyacı oluşur.

Philips Servis Altıntepe şubesinde güler yüzlü, alanında uzman ve yine alanında kendini geliştirmeye oldukça meraklı ve hevesli kadromuzla kombi ile alakalı her sorununuza çözüm olabilmek için hizmetinizdeyiz. Servislerin hizmetini almadan önce en fazla merak edilen işlemlerden bir tanesi de ekonomik kısmı oluyor. Bu sebep ile müşterilerin hizmet öncesi fiyatlandırma kısmının nasıl olduğuna dair sorular fazlası ile geliyor. İlgili iletişim kanallarından bize ulaşarak müşteri hizmetlerimizdeki arkadaşlara sorularınızı yöneltip, konular ile alakalı merakınızı giderebilirsiniz.


Philips Altıntepe Servisi
Firma İstanbul Küçükyalı
Çağrı Hattı 0216 388 19 00
Hizmet Sunduğu Saatler Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Philips Servis Altıntepe” üzerine 3 yorum

  1. Temizlik aletleri çocuklu evin yaşam kaynağı gibi bir şey olduğu için herhangi biri bozulduğu zaman anneler çok zor durumda kalabiliyor. Yeni yemek yemeği öğrenen ve yemeğini kendi yemeye hevesli bir oğlum var bu yüzden günde 3-4 kere yerleri süpürüyorum. Geçen gün gene öğlen saatlerinde çalıştırmaya kalktığımda Philips marka süpürgemden garip bir duman çıkarak makine kapandı. Bende biraz telaşlanarak Altıntepe Philips Servisi arayarak durumdan bahsettim ve gelip teslim aldıkları makinemden 1 hafta olmasına rağmen ses yok. Bu süre normal mi, benzer durumla karşılaşan oldu mu aranızda?

  2. 2 erkek kaldığımız bekar evimizde gelen gidenimiz de çok olduğundan ötürü çok toz ve kırıntı oluyor. Bu sebepten dolayı pratik ve temizliğe yardımcı ev aletleri almaya çalıştığımızdan ötürü süpürgemizi alırken olumlu yorumlara dayanarak Philips markasının süpürgesini tercih ettik. Geçen gün ev arkadaşımla ikimizin de boş olduğu bir günde temizlik yaparken süpürgenin kablosu koptu ve bu işlerden hiç anlamadığımız için Altıntepe Philips Servis ile iletişime geçerek telefonda problemimizi anlattık ve gün içerisinde gelen ekip makinemizi yerinde tamir ederek bizim mağduriyetimizi giderdiler.

  3. Aşağı yukarı 7-8 seme önce eş dost tavsiyesini dikkate alarak Philips marka elektrikli süpürge satın almıştım. Elektrikli süpürgemi ilk aldığım senelerde muazzam bir çekim gücüne sahip olan elektrikli süpürgem son zamanlarda neredeyse en küçük bir toz zerresini bile çekemeyecek duruma gelmişti. Ben de gerçekten elektrikli süpürgemi sevdiğim için yeni bir süpürge almak yerine onarım yapılsın diye telefon üzerinden Philips Servis Altıntepe şubesi ile iletişime geçtim. Oldukça ilgili olan ekip çok kısa bir süre içerisinde adresime gelip süpürgemi götürdü. Birkaç gün sonra da süpürgemi onarılmış bir şekilde tekrar adresime gelip bana teslim ettiler. Onarım sonrası ilk günkü gibi olmasa da hatrı sayılır derecede iyileşme mevcut. Ne diyeyim teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com