Philips Servis Suadiye

Evimizin vazgeçilmezleri arasında gösterilen elektrikli süpürgeler hayatımızın büyük bir bölümünde yer edinmiş durumda. Ve bu eşyalar bizim yaşamımızı her açıdan kolaylaştırıyor. Maalesef ki bazen bu makineler bozulabiliyor ve bizi zorda bırakabiliyorlar. Bazen de bir parça değişimine ihtiyaç duyabiliyorlar. Her durumda da işini doğru yapan bir teknik servise ihtiyaç duyulur.

Biz Philips Servis Suadiye olarak müşteri memnuniyetine çok önem veririz. Bu yüzden arıza yapan makinelerde size destek sağlamak için daima buradayız. Sadece arıza durumunda değil dediğimiz gibi yedek parça ihtiyaçlarında da Pazar haricindeki 6 gün hizmetinizdeyiz. Evden makinenizi alıp arızasını düzeltip ve tekrar evinize kuruyoruz. Yaptığımız tamirat işlemlerinde bir parçayı değiştirmişsek size 1 yıl boyunca parça değişim garantisi veriyoruz. Ürünlerimizin ve taktığımız parçaların kalitesi ve çalışanlarımızın iş bilirliği konusunda hiç şüpheniz olmasın.

Teknik elemanlarımız da deneyimli, bu konuda özel eğitim almış ve başarı oranı yüksek kişilerdir. Elektrikli süpürgelerinizin tamiri ve yedek parça değişimi ile ilgili aklınızda hiçbir şüphenin kalmaması için buradayız. Gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.


Philips Suadiye Servisi
Firma Suadiye Tefal Shop
Çağrı Hattı 0216 566 20 20
Hizmet Sunduğu Saatler Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Philips Servis Suadiye” üzerine bir yorum

  1. Uzun zamandır severek ve memnuniyetle kullandığım Philips markasına ait elektrikli süpürgemin toz haznesindeki torbasını değiştirirken hazneyi geri yerine tam oturtamadığımda nasıl olduğunu bilmediğim bir şekilde haznenin kırılmış olduğunu gördüm. Kendim halledemeyeceğimi fark edince Suadiye Philips Servisine götürerek teslim ettiğim makinem bana ertesi gün çalışmaya hazır ve kırılan yeri tamir edilmiş olarak teslim edildi.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com