Philips Servis Feneryolu

Philips Servis Feneryolu olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş görev anlayışımızla Feneryolu ve çevresinde siz değerli Philips süpürge kullanıcılarına hizmet vermekteyiz. İşinde uzmanlaşmış deneyimli kadromuzun tek hedefi ve görevi müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Philips markalı elektrikli süpürgenizin onarımı veya yedek parça ihtiyacı gibi işlemleri için her zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini günden güne geliştiren profesyonel ekibimiz süpürgenize ait her türden arızanın giderilmesi için titizlikle çalışmaktadır.

Arızası giderilen elektrikli süpürgenize teknik desteği sürdürmeye devam etmektedir. Ayrıca parça değişimi yada tamiratı yapılmış elektrikli süpürgenize 1 yıl süreyle de garanti sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız siz değerli müşterilerimizin mağdur olmaması için elinden gelen gayreti ve imkanı sağlamaktadır. Bu da bizi bölgede parmakla gösterilen bir teknik servis haline getirmiştir. Ayrıca bu kaliteli ve profesyonel hizmete karşılık uygun fiyat politikası uygulayarak müşterinin yanında olduğunu göstermektedir. Siz de Philips marka süpürgeniz arızalandığında ya da yedek parça veya aksesuar ihtiyacınız olduğunda hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyat arayışındaysanız gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.


Philips Feneryolu Servisi
Firma İstanbul Bostancı
Çağrı Hattı 0216 372 76 15
Hizmet Sunduğu Saatler Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Philips Servis Feneryolu” üzerine bir yorum

  1. Bir kreşte öğretmenim ve çocuklarla zor olduğu kadar onların temizlik ve hijyenlerinden de sorumlu olmak bir o kadar zor. Bu yüzden okuldaki temizlik personellerinin yanı sıra biz de bazen çocuk yemek yerken bile dökülenlerden ötürü temizlik yapabiliyoruz. Bu sebeple elektrikli süpürge bizim elimiz ayağımız. Fakat geçen gün gene yere dökülen eşyaları süpürürken çocuklardan birisi oyuncağını süpürgeye atarak kapak kısmını kırdı. Hava kaçırdığından ötürü eski emiş performansını sergileyemediğinden ötürü Feneryolu Philips Servisi aradıktan sonra gelen ekibe süpürgemizi teslim ettik ve ertesi gün tamir edilmiş bir şekilde teslim aldık.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com