Philips Servis Koşuyolu

Uzun yıllardır İstanbul Kartal ilçesine bağlı Koşuyolu semtinde siz değerli Philips kullanıcılarına hizmet veren Philips Servis Koşuyolu, elektrikli süpürgelerinizin tamir işlerini yapmasının yanı sıra aynı zamanda süpürgenizin herhangi bir yedek parça ve aksesuar teminini de sağlıyor. Tecrübeli, bilgili ve profesyonel ekip ile kaliteli ve sorunsuz hizmet anlayışını kendine ilke edinen firmamız, adeta elektrikli süpürgelerin dilinden anlayan bir dost gibi uzmanlaşmış durumda. Bilindiği üzere her elektrikli süpürge talimatlara uygun bir şekilde kullanılmalıdır.

Bu talimatlar uygulanmadığı taktirde birçok kullanıcı kaynaklı hata meydana gelir. Bunun yanı sıra kullanım ömründen dolayı da süpürgelerde arızalar meydana gelebilir. Tüm bu arızaların giderilmesi için gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Sadece hizmet öncesi değil sonrasında da gerekli teknik desteği sunuyor ve tamiratını ve parça değişimi yaptığımız cihazlarınıza 1 yıl garanti veriyoruz. Sizin de eğer Philips marka elektrikli süpürgeniz bozulduysa asla telaşa kapılmayın, profesyonel ve bilgi birikimli ekibimizle bozulan tüm beyaz eşyalarınızı tamir etmeye hazırız. Pazar günü hariç haftanın her günü hizmetinizdeyiz.


Philips Koşuyolu Servisi
Firma İstanbul Kazasker
Çağrı Hattı 0216 464 06 80
Hizmet Sunduğu Saatler Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Philips Servis Koşuyolu” üzerine 2 yorum

  1. Evimdeki tadilatın ardından eski haline dönmesi için evimde her gün çok detaylı bir temizlik olduğundan ötürü süpürge elim ayağım olmasına rağmen 2 gün üstüste çok fazla çalıştırdıktan sonra süpürgemin eski emiş gücünden eser kalmadı neredeyse. Ben de torbasının dolmuş olabileceğinden ötürü olabileceğini düşünerek torbasını değiştirdim ve sorun devam edince en yakınımdaki servis olan Koşuyolu Philip Servis’i arayarak durumu anlattım. Ertesi gün gelen ekip yerinde makinenin bakımını ve tamirini yaparak bu hengamede beni bu dertten kurtardılar.

  2. Çok uzun seneler önce elektrikli süpürge satın alırken uzun araştırmalarım sonucunda en doğru markanın Philips marka olduğuna karar vermiştim. Philips markasını tercih etmemin en büyük sebebi emiş gücü ve oldukça sağlam olan parçaları idi. Fakat kullanmış olduğum Philips toz torbasız elektrikli süpürgemin geçen hafta fiş sarma makarası arızalandı ve hiçbir şekilde kabloyu sarmalamıyordu. Ben de Koşuyolu bölgesinde bulunan Philips Servis Koşuyolu şubesi ile iletişime geçtim. Çok kısa süre içersinde sorunumu çözen teknik servis ekibi süpürgemi teslim etti. Kendilerine hem ilgili olmalarından hem de hızlı hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Ancak Fakir markası kalite konusunda kafamda soru işaretleri oluştu.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com