Philips Servis Moda

Philips markası, üretmiş olduğu kaliteli elektrikli süpürgelerle sektörde Türkiye’deki lider firmalardan birisidir. Üretmiş olduğu birçok elektrikli süpürge, süpürge satın alırken birçok ailenin tercihlerinin arasında ilk sırada olmuştur. Ancak ne yazık ki süpürgeler de bazen kullanıcı kaynaklı bazen ise kullanım ömrü göz önüne alındığında bir takım arızlar ile karşılaşabilir. Bu noktada düzgün bir teknik servis bulmak gerçekten de zordur. Hatta insanlar teknik servis konusunda ne yazık ki kötü bir ön yargıya sahiptir.

İşte Philips Servis Moda tüm bu tabuları yıkmak için İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Moda semtinde faaliyetlerini sürdürmekte, birçok müşteriye kaliteli ve düzgün hizmet vermektedir. Sürekli kendini geliştiren, yeniliğe açık, tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla bugüne dek sayısız müşteriye hizmet vermiş olan firma, birçok müşteriden olumlu geri dönüş almıştır. Sadece hizmet öncesi değil, hizmet sonrası da müşterilere teknik destekte bulunmaktadır. Ayrıca tamiratını veya parça değişimi yaptığı beyaz eşyalarınıza 1 yıl süreyle garanti verir.

Bunun yanında sürdürmekte olduğu uygun fiyat politikasıyla müşterilerinin cebini de düşünür. Eğer sizin de Philips marka elektrikli süpürgeniz arızalandıysa ya da bir yedek parça veya aksesuara ihtiyacı varsa hiç düşünmeden bizlerle iletişime geçip kaliteli hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.


Philips Moda Servisi
Firma İstanbul Nautilus Avm
Çağrı Hattı 0216 339 26 66
Hizmet Sunduğu Saatler Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Philips Servis Moda” üzerine bir yorum

  1. Moda’da ufak bir butiğimiz var ve dükkana müşteriler de dahil herkes çok gelip gittiği için kapı sürekli açık ve içeri giren tozları anca sağlam bir emiş gücüne sahip elektrik süpürgesi ile uzaklaştırabileceğimizi bildiğimiz için Philips marka süpürge kullanıyoruz. Fakat makinemizin geçen gün dükkanı süpürürken yürümediğini çekince gelmediğini fark edince bunu sağlayan mekanizmasının kırıldığını fark ettik. Moda Philips Servis ile iletişime geçip makinemizin model bilgisini ve problemimizin bilgisini vermemiz üzerine ellerinde yedek parça olduğunu belirten ekip gelip problemimizi yerinde hallettiler.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com