Philips Servis Altunizade

Kurulduğumuz zamandan bu yana geçen süreç içerisinde Philips Servis Altunizade olarak siz değerli müşterilerimize en profesyonel ve hızlı bir şekilde teknik servis hizmeti sunuyoruz. Bilindiği üzere gelişen teknoloji ile birlikte elektrikli süpürgeler artık her evin olmazsa olmaz demirbaşları arasında yerini alıyor. Kullanıcıları hem fiziksel manada hem de zaman açısından büyük bir külfetten kurtaran elektrikli süpürgeler insanlar için büyük bir avantaj sağlıyor. Ancak her elektronik eşya gibi süpürgeler de zaman zaman arızalanıp kullanıcı için bir dezavantaja dönüşebilir. Bu noktada kullanıcı düzgün ve kaliteli gizmet sunan bir teknik servis arayışına girer.

Evinizde veya iş yerinizde kullanmış olduğunuz Philips süpürge arızalandığında gönül rahatlığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli olan kadromuzla adresinize gelip yerinde tamir edilebiliyorsa yerinde, eğer büyük bir arızası varsa beyaz eşyanızı teslim alıp kendi bünyemizde tamir ediyoruz. Daha sonra kendimiz tekrar adresinize kadar getiriyoruz. Daha sonra beyaz eşyanız için teknik destek sağlamamızın yanında 1 yıl süreyle de garanti veriyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız Altunizade semtinde bulunan servisimizi tercih edebilirsiniz.


Philips Altunizade Servisi
Firma İstanbul Akasya Avm
Çağrı Hattı 0216 670 12 27
Hizmet Sunduğu Saatler Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Philips Servis Altunizade” üzerine 2 yorum

  1. Philips markasının xb9125 modelli elektrikli süpürgesini kullanıyordum. Ta ki geçen haftaya kadar. Birdenbire çalışmamaya başlayan makinemi bir türlü çalıştıramayınca Altunizade Philips Servis ile iletişime geçerek süpürgeyi kendilerine teslim ettim. Gün içerisinde beni arayan ekip kendilerinde makinenin çalıştığını söylemelerine rağmen geri aldığımda makine çalışmıyordu. Gelen elektrikçi, elektrikle de alakalı bir problem olmadığını söyledi. Servisin problemi çözemeyince bu bahaneyi uydurduğunu düşünüyorum.

  2. Yıllar önce satın almış olduğum, satın almış olduğum günden bu zamana kadar geçen uzun süre içerisinde de büyük bir memnuniyetle kullanmış olduğum Philips marka elektrik süpürgem geçtiğimiz günlerde evi süpürdüğüm esnada bir anda ateş çıkardı ve sonra kapandı. Açtığımda ise hiçbir şekilde elektrik gelmedi. Makinanın üst kapağını açıp, açma / kapama kolunun olduğu yeri kontrol kalemi ile kontrol ettim. Kolu çevirdiğimde elektrik geliyordu. Daha fazla bilgim olmadığı için Philips Servis Altunizade şubesini aradım. Gelen ekip motorun yandığını ve değişim yapılması gerektiğini söyledi. Ben de yeni makine almamak için uygun bir fiyata değişimini yaptırtıp sorundan kurtuldum. Aldığım kaliteli hizmetten dolayı kendilerine teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com