Philips Servis Acıbadem

Bir evin en temel ihtiyacı hiç şüphesiz temizliktir. Temizlikte de en büyük yardımcımız hiç şüphesiz elektrikli süpürgelerdir. İnsanlar bu yüzden süpürge satın alırken uzun süre kullanmayı hedefler. Ancak ne yazık ki çeşitli nedenlerden dolayı her elektronik eşya gibi elektrikli süpürgeler de arızalanabilir. Bu arızalanmalar kullanıcıların günlük hayatını aksattığı için çok can sıkıcı bir hal alabilir. Bundan dolayı kullanıcının yaşadığı aksaklıkların kısa sürede giderilmesi için kaliteli bir hizmet alacağı bir teknik servise ihtiyaç vardır. Tam da bu sebepten dolayı İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Acıbadem semtinde faaliyetlerini sürdüren Philips Servis Acıbadem kurulmuştur.

Çok uzun senelerdir müşteri memnuniyetini kendine şiar edinen firmamız; arıza kaydı alınmasının hemen ardından çok kısa bir süre içerisinde müşterinin adresine ulaşır. Profesyonel ve işinin uzmanı olan kadrosuyla süpürgenizi edilebiliyorsa önce adresinizde tamir eder, fakat adresinizde tamir edilemeyecek kadar büyük bir arızası var ise süpürgenizi alıp firmanın bünyesinde tamir eder, sonra kullanıcıya kendisi götürür teslim eder. Bu hizmetin sonucunda müşteriye 1 yıl süreyle garanti sağlar. Ayrıca hizmet sonunda müşteriye teknik destek vermeye devam eder. Tüm bunların karşılığında uyguladığı uygun fiyat politikasıyla da birçok müşteriden olumlu geri dönüş alan bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.


Philips Acıbadem Servisi
Firma Nehir Teknik
Çağrı Hattı 0216 526 47 70
Hizmet Sunduğu Saatler Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Philips Servis Acıbadem” üzerine 2 yorum

  1. 2-3 ay önce almış olduğum Philips markasının Powerpro max torbasız modelli elektrikli süpürgesinin teleskobik borusunun bozulması üzerine Altunizade Philips Servise durumu bildirdim ve bana bunun garanti kapsamında olmadığını söylediler. Halbuki metal boruya kullanıcı hatası olarak nasıl bir zarar vermiş olabilirim bilmiyorum. Kendilerinin de hiçbir açıklaması yok zaten. Sırf kendi başlarından savmak ve uğraşmak istemedikleri için ürettikleri bir çözüm diye düşünüyorum.

  2. Yıllar önce elektrikli süpürge satın alırken karşı komşumun tavsiyesi üzerine Philips marka elektrikli süpürge satın almıştım. Yaklaşık 5 yıldır da sorunsuz bir şekilde kullanmakta olduğum Philips marka elektrikli süpürgem yaklaşık 1 aydır çok fazla koku yapıyor ve bunun yanı sıra inanılmaz derecede ısınıyordu. Bu şekilde süpürgeyi kullanmak bana büyük bir külfetti. Temizlikten keyif alan ben; neredeyse nefret edecek duruma gelmiştim. Geçtiğimiz hafta dayanamadım ve elektrikli süpürgemi Philips Servis Acıbadem şubesine götürdüm. Süpürgemi götürmüş olduğum teknik servis ekibi sorunun motordan kaynaklandığını söyleyip benden 3 gün süre istediler. Dün telefonla bana ulaşan ekip süpürgemin tamir olduğunu söyleyip teslimat için çağırdılar. Kendilerine teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com