Philips Servis Atakent

Günümüzde elektrikli süpürgeler neredeyse her evde bulunmaktadır. Temizlik anlamında bizlere büyük kolaylık sağlayan elektrikli süpürgeler her evin olmazsa olmaz konumuna gelmiştir. Fakat her elektronik eşya gibi elektrikli süpürgeler de zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilir. Maalesef bu arızalanmanın sonucunda günlük hayat aksayabilir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde arızaların giderilmesi gerekir. Bunun için de işini düzgün yapan, işinin ehli bir teknik servise ihtiyaç vardır.

İstanbul Atakent semtinde kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana oldukça başarılı işlere imza atmış olan Philips Servis Atakent arızalanan elektrikli süpürgelerinizi çok kısa sürede ve güvenli bir şekilde tamir etmektedir. Tamir veya parça değişikliği yaptığı elektrikli süpürgelere 1 yıl süreyle garanti veren firma, tamir sonrasında da müşterilere teknik desteğini sürdürmektedir. Verdiği hizmete karşı ucuz fiyatlandırma politikasıyla müşteri dostu olduğunu ispatlamıştır.

Sizin de Philips markasına ait elektrikli süpürgenizde bir arıza meydana geldiyse ya da herhangi bir aksesuar veya yedek parça ihtiyacınız var ise kaliteli ve profesyonel hizmetin yanında uygun fiyatlar için gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.


Philips Atakent Servisi
Firma Tam Teknik
Çağrı Hattı 0216 521 54 45
Hizmet Sunduğu Saatler Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Philips Servis Atakent” üzerine bir yorum

  1. 2-3 ay önce almış olduğum Philips markasının Powerpro max torbasız modelli elektrikli süpürgesinin teleskobik borusunun bozulması üzerine Atakent Philips Servise durumu bildirdim ve bana bunun garanti kapsamında olmadığını söylediler. Halbuki metal boruya kullanıcı hatası olarak nasıl bir zarar vermiş olabilirim bilmiyorum. Kendilerinin de hiçbir açıklaması yok zaten. Sırf kendi başlarından savmak ve uğraşmak istemedikleri için ürettikleri bir çözüm diye düşünüyorum.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com