Philips Servis Kavacık

Herkesin evinde en sık kullandığı elektronik eşyalardan birisi de hiç şüphesiz elektrikli süpürgelerdir. Bu yüzden arızalanmasının ne kadar can sıkıcı olacağından bahsetmeye gerek yoktur. Bu durumda arıza sonucunda ya yeni bir süpürge alınmalı ya da arızalanan süpürge tamir edilmelidir. Tam da bu nokta da devreye Philips Servis Kavacık girer.

İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Kavacık semtinde faaliyetlerini sürdüren firma; bünyesinde çalışan tecrübeli ve profesyonel teknisyenleriyle Philips marka süpürgenize ait her türden arızayı yerinde tespit eder, arıza tespitinden sonra sorunun kaynağına inip çözüme kavuşturur ve tamir edilen elektrikli süpürge kullanıcıya teslim edilir. Bu hizmete karşı da uyguladığı uygun fiyat politikasıyla da birçok müşterinin tercihleri arasında ilk sıradadır.

Bunun yanı sıra hizmet sonrası da teknik destek sağlar. Ayrıca, onarımı veya parça değişimi yaptığı süpürgelere de 1 yıl süreyle garanti sağlar. Bu garanti süresi, müşteriyi korumak içindir. Bu sayede müşteri hiçbir şekilde mağdur edilmez. Sizin de süpürgenizde bir arıza meydana geldiyse ya da herhangi bir yedek parça / aksesuar ihtiyacı var ise gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.


Philips Kavacık Servisi
Firma Beykoz – Tam Teknik
Çağrı Hattı 0216 537 81 20
Hizmet Sunduğu Saatler Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Philips Servis Kavacık” üzerine bir yorum

  1. Evimde kullanmakta olduğum Philips markasının Marathon Ultimate LED fc9934/07 toz torbasız model elektrikli süpürgesinin hortum kısmı tıkandığı için çekiş gücünde yaşadığım problemlerden sonra Kavacık Philips Servise başvurarak problemden bahsettim. Gün içerisinde süpürgemi teslim ettikten sonra ertesi gün hortumu tamir edilmiş bir şekilde geri getirdiklerinde çok şaşırdım ve profesyonellikleri karşısında çok memnun kaldım.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com