Philips Servis Etiler

Philips Servis Etiler tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla siz değerli Philips kullanıcılarına ait elektrikli süpürgelerin onarımında, yedek parça ve aksesuar temininde hizmet vermektedir. Bugüne kadar birçok müşteri tarafından tercih edilmesinin başında güvenli ve hızlı bir şekilde çalışmak gelir. Bunun yanı sıra uygun fiyat politikası da tercih edilmesinin nedenlerinden bir başkasıdır. Dolayısıyla birçok müşteri tarafından tercih edilmiş olup, hepsinden de güzel geri dönüşler almıştır. Sadece hizmet değil, hizmet sonrasında da müşterilere teknik desteğini her zaman sürdürmekte ve bu konuda da rakipsiz olduğunu kanıtlamıştır.

Ayrıca firma, tamirat ya da parça değişimi yaptığı cihaza 1 yıl süreyle garanti sağlar. Bu garanti süresi, müşteriyi korumak içindir. Bu sayede müşteri hiçbir şekilde mağdur edilmez. Siz de Philips marka elektrikli süpürgeniz arızalandığında onarımı için güler yüzlü, işinde uzman olan ve fakat buna karşın uygun fiyat talep eden bir teknik servis arayışında iseniz gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Pazar günleri dışında haftanın her günü sizlere kaliteli hizmet vermek için Etiler semtinde siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.


Philips Etiler Servisi
Firma İstanbul Beşiktaş Outlet
Çağrı Hattı 0212 260 12 60
Hizmet Sunduğu Saatler Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Philips Servis Etiler” üzerine bir yorum

  1. Evimde kullanmakta olduğum Philips markasına ait süpürgemi alalı 1.5 yıl geçmesine rağmen hiçbir problem yaşamamıştım. Geçen gün çalışırken motorundan garip bir ses gelmesinin ardından kapanarak çalışmamaya başladı. Arkasından her şeyi denememe rağmen çalıştıramayınca Etiler Philips Servise durumu anlattım. Süpürgeyi görmeleri gerektiğini söyleyince gün içerisinde teslim ettiğim makinemi ertesi gün sorunsuz ve tamir edilmiş bir şekilde geri aldım.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com