Philips Servis Okmeydanı ✅

Philips markası üretmiş olduğu kaliteli elektrikli süpürgelerle birçok kullanıcın ilk tercihi olmuştur. Bilindiği üzere elektrik süpürgeler şüphesiz her evin olmazsa olmaz elektrikli ev aletlerinden birisidir. Ancak zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı elektrikli süpürgeler arızalanabilmektedir. Kullanıcının mağdur olmaması adına onarımın çok kısa bir süre içerisinde güvenilir bir teknik servis taradından giderilmesi gerekir.

Okmeydanı ve çevresinde yaşayan müşterilerimiz için her türlü sebepten çıkan arıza ve yedek parça veya aksesuar ihtiyacı gerektiğinde Philips Servis Okmeydanı şubemiz en güvenilir seçenektir. Bize ulaştığınız takdirde bakım ve arıza tespiti için evinize geliyoruz. Eğer arıza küçük bir seviyedeyse veya bakım için geldiysek işimizi adresinizde yapıyoruz. Fakat arıza büyük bir seviyedeyse makineyi servisimize götürüp orada tamir ettikten sonra evinize geri getirip kurulumuna yapıyoruz.

Hem de taktığımız parçalara ve işçiliğimize koşulsuz şartsız 1 yıl süreyle garanti veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin güvenli ve kaliteli hizmet alabilmeleri için Pazar günleri hariç haftanın her günü açığız. Kalite bir telefon uzağınızda.


Philips Okmeydanı Servisi
Firma Yeşim Elektrik
Çağrı Hattı 0212 240 88 23
Hizmet Sunduğu Saatler Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Philips Servis Okmeydanı ✅” üzerine bir yorum

  1. Bundan önce kullandığım makinemin kullanım ömrü bittiği için değiştirdiğimden ötürü yine Philips marka elektrik süpürgesi satın aldım. Fakat aradaki borusu sürekli hortumundan çıktığı için iki büklüm eğilerek süpürmek zorunda kalınca Okmeydanı Philips Servis ile iletişime geçtim ve teslim ettiğim makinemden 2 haftadır ses çıkmıyor. Yedek parçanın daha gelmediğini söylediler fakat bir yedek parçayı temin etmek ne kadar zor olabilir?

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com