Philips Servis Teşvikiye

Çok uzun senelerden beridir Philips Servis Teşvikiye olarak siz değerli Philips süpürge kullanıcılarının onarım, yedek parça ve aksesuar hizmetlerini sağlamaktayız. Kendisine müşteri memnuniyeti anlayışını şiar edinen firmamız siz değerli Philips süpürge kullanıcılarına en doğru ve en hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Maalesef ki ülkemizde bir elektronik cihaz arızalandığında kullanıcılar hemen bir tornavida alarak kendileri tamir etmeye çalışır.

Fakat bu hem kullanıcı için hem de elektronik eşya için oldukça tehlikelidir. Böyle bir arıza durumu ile karşı karşıya kalındığında mutlaka profesyonel teknik servis ekibinden yardım talebinde bulunulmalıdır. Bu doğrultuda taleplerinize uygun hareket ederek elektrikli süpürgenizde yaşanan her türden arızayı önce tespit etmek için adresinize geliyoruz. Daha sonra adresinizde süpürgenize ait yaşanmış olan arızanın tespitini yapıyoruz. Eğer küçük bir arıza var ise adresinizde tamirini gerçekleştiriyoruz. Ancak büyük bir arıza varsa süpürgenizi kendi yerimize götürüyoruz. Kendi yerimizde tamir ettikten sonra kendimiz tekrar sizin adresinize geri getiriyoruz.

Hizmet sonrası teknik desteği asla kesmiyor, 1 yıl süreyle de parça değişimi ya da tamirat için garanti veriyoruz. Bu hizmete karşı uygun fiyat politikası uyguluyoruz. Eğer kaliteli ve işini hızlı, güvenli yapan bir teknik servise ihtiyacınız var ise hemen ilgili numara üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Philips Teşvikiye Servisi
Firma İstanbul – City’s AVM
Çağrı Hattı 0212 373 24 10
Hizmet Sunduğu Saatler Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Philips Servis Teşvikiye” üzerine 3 yorum

  1. 2 hafta önce almış olduğum Philips marka elektrikli süpürgemin çekim gücünden hiç memnun olmamam üzerine aynı modeli kullanan başka kullanıcıların da böyle problemi olup olmadığına bakmam üzerine böyle bir şeyle karşılaşan az insan olduğunu fark ettim. Bunun üzerine de Teşvikiye Philips Servise süpürgemi götürerek problemimi dile getirince normal olduğunu ve bir problem olmadığını söylediler daha makineye bakmadan! Bu kadar ilgisiz bir servise bir daha gideceğimi sanmıyorum.

  2. Karı koca ikimiz de çalıştığımız için hafta sonları eşim de bana yardımcı olmaya çalışıyor. Fakat bu hafta sonu bunun çok da iyi bir fikir olmadığını eşim evi süpürürken kablonun toplanarak otomatik olarak süpürgenin içeriye girdiği kısımdan kablosunu koparınca anladım. İletişime geçtiğimiz Teşvikiye Philips Servis 3 gün içerisinde problemimizi çözüp kablonun sağlam hali ile süpürgemizi bize geri teslim ettiler.

  3. Şişli ilçesinde bulunan özel bir bankada şube müdürü olarak çalışıyorum. Bu yüzden ev işleriyle pek ilgilenemediğim için belirli günler eve temizlik için bir yardımcı geliyor. Geçen gün evime gelen yardımcı bayan evi süpürürken Philips marka süpürgemin hortumunda çatlak olduğunu tespit etti. Bu şekilde elektrikli süpürgemden hiçbir verim alınamıyordu. Çalıştığım banka şubesinden bir arkadaşımın önerisi ile Philips Servis Teşvikiye şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde adresime gelen teknik servis ekibi eni bir hortum takarak sorunumu çözdü. Almış olduğum hem kaliteli hem de hızlı hizmetten dolayı teknik servis ekibine çok teşekkür ederim. Bu bölgede teknik servis ihtiyacı olan herkese bu servisi öneririm.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com