Philips Servis Tarabya

Tarabya ve çevresinde Philips süpürge kullanıcılarının bir arıza durumunda en sık tercih ettiği teknik servislerden birisi olan Philips Servis Tarabya uzun yıllar önce elektrikli süpürge sektöründe siz değerli Philips süpürge hizmet etmek için kurulmuştur. Arızalanmış olan elektrikli süpürgelerinizi tecrübeli, bilgili ve profesyonel ekibiyle kısa süre içerisinde tamiratını yapıp, teslim eden firmamız, kaliteli ve sorunsuz hizmetin yanında sunduğu uygun fiyat politikasıyla bölgedeki birçok Philips kullanıcısının herhangi bir arıza karşısında ilk tercihi konumunda olmuştur.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için sadece hizmet öncesi değil, hizmet sonrası da arızası giderilen süpürgenize teknik desteği sürdürmeye devam etmektedir. Ayrıca parça değişimi yada tamiratı yapılmış süpürgenize 1 yıl süreyle de garanti sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız siz değerli müşterilerimizin mağdur olmaması için elinden gelen gayreti ve imkanı sağlamaktadır.

Verdiği hizmete karşı ucuz fiyatlandırma politikasıyla müşteri dostu olduğunu ispatlamıştır. Sizin de Philips marka elektrikli süpürgenizde bir arıza meydana geldiyse ya da yedek parça veya aksesuar ihtiyacınız var ise hemen bizlerle iletişime geçin.


Philips Tarabya Servisi
Firma Vadistanbul
Çağrı Hattı 0212 803 95 53
Hizmet Sunduğu Saatler Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Philips Servis Tarabya” üzerine 2 yorum

  1. Karı koca ikimiz de çalıştığımız için hafta sonları eşim de bana yardım ediyor. Fakat bu hafta sonu bunun çok da iyi bir fikir olmadığını anladım çünkü eşim evi süpürürken kablonun toplanarak otomatik olarak süpürgenin içeriye girdiği kısımdan kablosunu kopardı. İletişime geçtiğimiz Tarabya Philips Servis 2 gün içerisinde problemimizi çözüp kablonun sağlam hali ile süpürgemizi bize geri teslim ettiler.

  2. Çok uzun senelerden beridir evimizde Rowenta marka elektrikli süpürge kullanıyoruz. Şu ana kadar da kusursuz olarak çalışan süpürgemizin performansından oldukça memnunduk. Fakat kullanmakta olduğumuz elektrikli süpürgemizin yerle temas eden parçada arıza meydana geldi. Parçanın altında bulunan tekerlerk kırıldığı için süpürgemizden istediğimiz verimi tam anlamıyla alamıyorduk. Bu yüzden en kısa sürede sorunumuz çözülmeliydi. Vakit kaybetmeden hemen Philips Servis Tarabya şubesi ile iletişime geçtik. Gelen teknik servis ekibi ellerinde o parçanın kalmadığını ve bu yüzden sıfır parça için sipariş vermeleri gerektiğini söyledi. Şanslıydık ki ertesi gün sipariş ellerine ulaştı ve parça değişimini sağlayıp sorunumuzu çözdüler. Hızlı ve kaliteli hizmet için kendilerine teşekkür ederiz.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com