Philips Servis Ayazağa

Günümüzde evlerin temizlikte bir numaralı yardımcısı hiç şüphesiz elektrikli süpürgelerdir. Zamanın oldukça önemli arz ettiği bir çağda yaşadığımızı düşünürsek; elektrikli süpürgeler sayesinde zamandan büyük tasarruf sağlanır. Ancak her elektronik eşyada olduğu gibi elektrikli süpürgelerde de çeşitli nedenlerden dolayı arızlar meydana gelebilir. Bu arızaların, günlük hayatı aksatmaması adına hemen müdahele edilip, giderilmesi gerekir. Çok uzun senelerden beri İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Ayazağa semtinde faaliyetlerini sürdüren Philips Servis Ayazağa olarak, profesyonel ve bilgi birikimli kadromuz ile arızalanmış olan elektrikli süpürgelerinizi her zaman tamir etmeye hazırız. Servis önceliğimiz sadece arızayı gidermek değil, problemin nedenini çözüme kavuşturmaktır.

Bundan dolayı da bölgedeki Philips süpürge kullanıcılarının arıza ile karşılaştıklarında bir numaralı tercihi konumundayız. Bunun yanı sıra hortum, toz torbası, başlık ve filtre gibi parçaların tedariki konusunda da profesyonel hizmet verip, yedek parça değişimi sonrasında da gerekli teknik desteği sağlıyoruz. Eğer siz de uygun fiyata karşı kaliteli hizmet ve hizmet sonrasında da gerekli teknik desteği almak isterseniz gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.


Philips Ayazağa Servisi
Firma İstanbul İstinyepark Avm
Çağrı Hattı 0212 780 26 21
Hizmet Sunduğu Saatler Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Philips Servis Ayazağa” üzerine bir yorum

  1. Öğrenci evinde yaşadığımız için bizdeki sıfır yani spotcudan alınmamış ürünler genellikle hediye alınmış olan ürünler oluyor. Elektrikli süpürgemiz de bunlardan biri. Ailelerimizin hediye olarak aldığı Philips marka elektrikli süpürgemiz son zamanlarda hiç çekmemeye başlamıştı. Biz de evimizin yakınında olan Ayazağa Philips Servis ile iletişime geçerek süpürgemizi kendilerine teslim ettik ve 2 gün sonra uygun fiyata öğrenci indirimi ile tamir edilmiş süpürgemizi tarafımıza geri teslim ettiler.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com