Philips Servis Gültepe

Uzun senelerden beri Philips süpürge kullanıcılarına teknik servis anlamında hizmet sunan Philips Servis Gültepe, Philips markalı elektrikli süpürgelerinin onarım, yedek parça ve servis hizmetlerinin sunan bir özel bir teknik servis firmasıdır. Bünyesinde bulunan tecrübeli, bilgili ve alanında profesyonelleşmiş ekibiyle kısa süre içerisinde arızalanmış süpürgenizin tamiratını yapıp teslim eder. Ayrıca herhangi bir yedek parça tedarikini de özenle yapar.

Vermiş olduğu kaliteli ve sorunsuz hizmete karşılık uyguladığı uygun fiyat politikasıyla da müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiği görülür. Ayrıca sadece hizmet öncesi değil, tamirat ya da montaj hizmeti sonrası da gerekli teknik desteği sağlar. Bunun yanında tamirat ya da parça değişimi yapılan cihazlara 1 yıl süreyle garanti vermektedir. Bu garanti de müşteriyi korumak ve vermiş olduğu hizmetin arkasında durduğunun bir göstergesidir. Sizin de Philips marka süpürgeniz arızalandığı taktirde gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz. Tecrübeli, bilgili ve alanında profesyonelleşmiş ekibimizle birlikte çok uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz. Unutmayın kaliteli hizmet herkesin hakkıdır. Kendinizi kaliteli hizmetten mahrum bırakmamak için bizi tercih edin.


Philips Gültepe Servisi
Firma Sefaköy Armoni Park AVM
Çağrı Hattı 0212 540 35 35
Hizmet Sunduğu Saatler Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Philips Servis Gültepe” üzerine bir yorum

  1. 1 senedir kullanmakta olduğum Philips marka elektrikli süpürgemin toz torbasının dolması üzerine değiştirirken kapağının kırılması üzerine hava aldığı için çekim gücü zayıfladı. Bu yüzden makineyi kullanamayınca Gültepe Philips Servis ile iletişime geçerek durumu anlatmam üzerine gelen ekip hiç makineyi götürmeden yerinde makinemi tamir ederek beni mağdur olmaktan kurtardılar.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com