Philips Servis Güneşli

İstanbul’un Bağcılar ilçesine bağlı Güneşli semtinde faaliyet gösteren Philips Servis Güneşli olarak siz değerli müşterilerimize en profesyonel hizmeti en hızlı bir şekilde vermekteyiz. Firmamız yılların verdiği bilgi birikim ve tecrübeyle haftanın altı günü siz değerli Philips süpürge kullanıcılarına hizmet vermektedir. Firmamız elektrikli süpürge onarımı ve yedek parça tedarik işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Profesyonel ve alanında uzman kişilerce yetiştirilmiş ekibimiz değerli müşterilerimize kısa zaman içerisinde ulaşır vermiş olduğunuz adrese gelerek cihazlarınızın bakım, onarım veya yedek parça teminini en hızlı nitelikli problemsiz bir şekilde yapılır. Teknisyenlerimiz vermiş olduğunuz adrese içerisinde Philips marka orjinal yedek parçalar bulunan tam donanımlı araçlarımız ile gelmektedir. Onarım sırasında gerekli olabilecek Philips marka orijinal yedek parçaları Tam donanımlı araçlarımızdan temin eden teknisyenlerimiz sorunsuz bir şekilde cihazınızı siz değerli müşterilerimize teslim eder.

Teknik servis ekibimiz yapmış olduğu her türlü onarım parça değişimi ve işçiliğe 1 yıl süreyle garanti verir. Bu 1 yıl içerisinde çıkabilecek herhangi bir sorun için sizlerden işçilik, yedek parça adı altında herhangi bir ücret talep edilmez. Unutmayın; kaliteli hizmet herkesin hakkıdır.


Philips Güneşli Servisi
Firma İstanbul Teknik
Çağrı Hattı 0212 659 45 86
Hizmet Sunduğu Saatler Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Philips Servis Güneşli” üzerine 2 yorum

  1. Evde 1,5 yaşında bir kız çocuğum olduğu için süpürgem hep her an çalışmaya hazır bir şekilde ortada durur. Çünkü evimi neredeyse günde 3 kere süpürüyorum tozu kırıntısı fazla oluyor diye. Gene geçen gün kızımın döktüğü kırıntıları süpürmek için kullandığım Philips marka süpürgemi açtığımda makinem fazla ısınarak birden durdu. Soğuyunca tekrar çalıştırmayı denesem de olmadı. Güneşli Philips Servisine teslim ettiği makinemin problemine haftalardır çözüm bulunamıyor kesinlikle güvenip eşyanızı bunlara teslim etmeyin.

  2. Evde yeni doğmuş bir bebeğim olduğu için süpürgemi diğerlerine nazaran daha az ses çıkaran modellerden araştırıp almaya karar verdim. Bunun üzerine uzun araştırmalar sonucunda aldığım Philips markasına ait elektrikli süpürgemin geçen hafta temizlik esnasında bir yere çarpmam sonucu boru kısmı kırıldı. Ben de iletişim bilgilerini bularak şikayetimi iletmek için aradıktan sonra süpürgemi Güneşli Philips Servis ekibine götürdüm. Ertesi gün kırılan kısmı tamir edilmiş olarak makinemi bana teslim ettiler.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com