“Philips Servis Gürpınar” üzerine 2 yorum

  1. Evimizde elektrikle alakalı bir problemden ötürü geçen hafta philips markasına ait elektrik süpürgesimi çalıştırmamla 2 kere sigortalar attı. 3.kez süpürgemi açamadığım için Gülpınar Philips Servisi ile iletişime geçerek durumumu anlattım ve telefonda motorun yanmış olabileceğini söylediler. Gün içerisinde gelip makinemi teslim alan ekip 1 hafta içinde motorunu tamir ederek çok profesyonel bir iş çıkardılar.

  2. Bir kreşte temizlik görevlisiyim tekrar açılmak üzere olduğu dönemde her gün çocukların sağlığı ve hijyen için neredeyse bazı zamanlarda 3 kez bazen de çocukların döktüğü şeylere göre 4-5 kez elektrikli süpürgeyi kullanıyoruz. 2 gündür okulda kullandığımız Philips marka süpürgemiz arızalandı. Yöneticilere bildirmem üzerine Gülpınar Philips Servis gelip süpürgemizi aldılar ve ertesi gün tamir edilmiş bir şekilde geri getirerek bizi zor durumda bırakmamış oldular.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com