Philips Servis Gümüşpala

Philips Servis Gümüşpala siz değerli Philips süpürge kullanıcılarına güvenli ve kaliteli bir şekilde elektrikli süpürge onarımı ve yedek parça satışında hizmet vermektedir. Oldukça tecrübeli ve profesyonel bir kadroya sahip olan firmamız Gümüşpala çevresinde siz değerli Philips süpürge kullanıcılarını bekliyor. Müşteri memnuniyeti ilkesinin her şeyin önünde tutan firmamız sunduğu kaliteli hizmete karşılık talep ettiği uygun fiyatlarla bölgedeki parmakla gösterilen firmaların başında geliyor.

Titizliği ve yapmış olduğu onarımlardaki yüksek başarı oranının yanı sıra sadece hizmet öncesi değil, hizmet sonrasında da müşterilere teknik desteğini her zaman sürdürmekte ve bu konuda da rakipsiz olduğunu kanıtlar. Bilindiği üzere elektrikli süpürgeler de birer elektronik eşyalardır. Her elektronik eşyaların bir arıza yapabilme ihtimali ve bu cihazların yenisini almanın maliyeti göz önüne alındığında teknik servislerin önemi bir kez daha ortaya çıkar. Sizin de eğer Philips marka elektrikli süpürgeniz bozulduysa asla telaşa kapılmayın, yeni bir cihaz almak erine önce bizimle iletişime geçin. Pazar günü hariç haftanın her günü hizmetinizdeyiz


Philips Gümüşpala Servisi
Firma Servet Teknik
Çağrı Hattı 0212 591 16 92
Hizmet Sunduğu Saatler Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Philips Servis Gümüşpala” üzerine 2 yorum

  1. Bir kreşte temizlik görevlisiyim ve her gün çocukların sağlığı ve hijyen için neredeyse bazı zamanlarda 3 kez bazen de çocukların döktüğü şeylere göre 4-5 kez elektrikli süpürgeyi kullanıyoruz. 2 gündür okulda kullandığımız Philips marka süpürgemiz tozları eskisi gibi çekmemeye başladı. Yöneticilere bildirmem üzerine Philips Gümüşpala Servis gelip süpürgemizi aldılar ve ertesi gün tamir edilmiş bir şekilde geri getirerek velilere karşı bizi zor durumda bırakmayarak mahcup etmemiş oldular.

  2. Daha önceki anneler gününde çocuklarımın hediye aldığı Philips markasına ait süpürgem bana hiç arıza çıkarmamıştı. Fakat garantisi bittikten sonra son 2 gündür çalışırken birdenbire durmaya başladı. Bu durum çok sık tekrarlanınca Gümüşpala Philips Servis ile iletişime geçtim. Bu durumla hiç karşılaşmadığını söyleyen ekip gelip süpürgemizi götürdükten 3 gün sonra elektriksel olarak problemini halledip süpürgemi makul bir fiyata da geri teslim ettiler.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com