Philips Servis Yakacık

Yakacık ve çevresinde yaşayan herkesin tereddütsüz güvendiği ve her arızada başvurdukları Philips Servis Yakacık şubesi olarak açıldığımız günden şimdiye kadar hiçbir müşterimizi hayal kırıklığına uğratmadık. Yakacık bölgesinde işimizin en iyisi olduğumuzu söylemeden geçemeyeceğiz. Hesaplı ve kaliteli işçiliğin yanında kullandığımız son model ve yüksek kalitedeki parçalarımıza da 1 yıl garanti süresi veriyoruz. Her elektronik ürün gibi elektrikli süpürgelerin de belirli bir kullanım ömrü vardır. Bu süre geçtiğinde ürünün arızalanması oldukça olağan bir durumdur.

Fakat bunun yanı sıra zaman zaman kullanıcı kaynaklı hatalardan dolayı da elektronik eşyalarda arızalanmalar meydana gelebiliyor. Biz Yakacık ve çevresinde ulaşabileceğiniz en güvenilir servis olarak her arızanızda işinin piri olan ustalarımızla beraber Pazar günleri hariç olmak üzere haftanın 6 günü bir telefon uzağınızdayız. Üstelik taktığımız parçalara da işçiliğimize de 1 yıl garanti süresi vererek tüketici yanlısı olduğumuzu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Tamirat, bakım ve yedek parça ihtiyacı gibi işlerinizde aklınızda hiçbir soru işareti ve şüphe kalmaması için buradayız.


Yakacık Philips Servisi
Telefon: 0216 621 97 36
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Philips Servis Yakacık” üzerine 3 yorum

  1. Yaklaşık 2 hafta önce çocuklarımın hediye aldığı Philips markasına ait süpürgem 2 gündür çalışırken birdenbire durmaya başlıyordu. Bu durum çok sık tekrarlanınca Yakacık Philips Servis ile iletişime geçtim. Bu durumla hiç karşılaşmadığnı söyleyen ekip gelip süpürgemizi inceledikten sonra kendilerinin yapabileceği bir durum olmadığını söylediler. Garanti kapsamında geri göndermem gerektiğini iletip gittiler fakat mağaza garanti kapsamında geri alır mı alması gereken servis değil mi bilen var mı içinizde?

  2. Evimizde elektrikle alakalı bir problemden ötürü geçen hafta Philips markasına ait elektrik süpürgeMİ çalıştırmamla 2 kere sigortalar atınca 3.kez süpürgemi çalıştıramadım. Yakacık Philips Servisi ile iletişime geçerek durumumu anlattım ve telefonda motorun yanmış olabileceğini söylediler. Gelip makinemi teslim alan ekip 1 hafta içinde motorunu tamir ettiler ve makinemi eskisinden daha iyi performansla teslim ederek çok profesyonel bir iş çıkardılar.

  3. Yakacık semtinde eşimle beraber çalıştırdğımız özel bir eğitim kurumumuz var. Genelde küçük yaştaki öğrencilerimiz oldığu için de temizlik konusunda bir miktar problemliyiz. Çocukların sağlığı bizler için önemli ve bundan dolayı hijyen bizler için oldukça önemli bir konu. Bu nedenden dolayı kaliteli bir marka olan Rowenta markasını satın aldık. İlk senelerde sorunsuz bir şekilde çalışan süpürgemiz geçen hafta dışarıya toz atmaya başladı. Biz de vakit kaybetmeden Philips Servis Yakacık şubesi ile iletişime geçtik. İlgili olan ekip kullandığımız torbanın değiştirilmesi gerektiğini söyledi. O günden sonra sorunumuz ortadan kalktı. Almış olduğumuz kaliteli ve hızlı hizmetten dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com