Philips Servis Ataköy

Philips markası elektrik süpürgesi ve diğer ev elektroniği alanında tüm ürünleri ile kendini kanıtlamış bir marka olarak bilinir. Elektrik süpürgeleri hepimizin evi için oldukça önemli ve hayati önem taşıyan elektronik eşyalar olarak bilinirler. Bozulmaları, arızaları durumunda günlük hayat akışında aksamalara neden olacağı için herhangi bir sorunlarında alacağınız teknik desteğin profesyonel olması oldukça önemlidir. Bu noktada kullanıcılar için işini doğru yapan bir teknik servis ihtiyacı doğar.

Philips markası bu konuda oldukça titizdir. Bu bakımdan Philps özel teknik servisleri dahil, tüm teknik servisler marka tarafından sürekli denetlenip eğitimleri güncellendiği için oldukça donanımlıdır. Bulunduğunuz her noktada rastlayabileceğiniz Philips teknik servislerinden birisi de Philips Servis Ataköy şubesidir. Ataköy ve çevresinde güler yüzlü, alanında uzman ve donanımlı, elektrikli süpürgenizi güvenle emanet edebileceğiniz bir teknik servis arıyorsanız şubemiz tam aradığınız kriterlere uygun bir teknik servistir.

Müşterilerden de aldığımız geri dönüşlere dayanarak aldığınız hizmetten memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. İlgili iletişim numarasından bize ulaşarak istediğiniz arıza konusu hakkında soru sorarak soru işaretlerinizi giderebilir, herhangi bir arızayı bize bildirerek çözümü için ekiplerimizi yönlendirmemizi isteyebilirsiniz.


Philips Ataköy Servisi
Firma Bakırköy Capacity AVM
Çağrı Hattı 0212 780 26 16
Hizmet Sunduğu Saatler Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Philips Servis Ataköy” üzerine 2 yorum

  1. Bundan 2 ay önce arkadaşımın tavsiyesiyle aldığım Philips markasına ait eletrikli süpürgem çalışırken normalde çıkardığı sesten daha fazla ses çıkarmaya başladı. İlk gün fazla aldırış etmesem de ertesi günler çıkan ses artınca Ataköy Philips Servisi ile iletişime geçerek süpürgemi kendilerine şikayetlerimi belirterek bıraktım. 10 gün geçmesine rağmen süpürgemin problemini çözemediler, kendilerine bir daha elektrikli aletlerimi emanet etmeyi düşünmüyorum.

  2. Evimde kullandığım Philips marka süpürgemin çekim gücünden çok memnun olmama rağmen haznesinin sürekli ya tıkanması ya da çok çabuk doluyordu. Tek şikayetimin bu olduğu süpürgemde çevremde aynı modeli kullanan diğer arkadaşlarım böyle bir problem olmadığını söyleyince Ataköy Philips Servis yetkililerine götürüp süpürgemin problemimden bahsettim. Ertesi gün haznesindeki filtreyi değiştirip beni bu problemden kurtardılar.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com