Philips Servis Florya

Evlerin en temel ihtiyaçları arasında gösterilen elektrikli süpürgeler, uzun yıllar kullanılabilmek amacıyla satın alınır. Ancak ne yazık ki çeşitli nedenlerden dolayı elektrikli süpürgeler de diğer tüm elektronik ürünler gibi arızalanabilir. Bu arızalanmalar kullanıcıların günlük hayatını aksattığı için çok can sıkıcı bir hal alabilir. Bundan dolayı kullanıcının yaşadığı aksaklıkların kısa sürede giderilmesi için kaliteli bir hizmet alacağı bir teknik servise ihtiyaç vardır. Kullanıcıların bu ihtiyacına karşılık kurulan Philips Servis Florya uzun senelerdir İstanbul’un Bakırköy ilçesine balı Florya semtinde siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız siz değerli müşterilerimizin mağdur olmaması için elinden gelen gayreti ve imkanı sağlamaktadır. Bu da bizi bölgede parmakla gösterilen bir teknik servis haline getirmiştir. Ayrıca bu kaliteli ve profesyonel hizmete karşılık uygun fiyat politikası uygulayarak müşterinin yanında olduğunu göstermektedir. Siz de hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyat arayışındaysanız Philips marka elektrikli süpürgeniz arızalandığında gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekibimiz siz değerli müşterilerimize daima hizmet etmeye hazır.


Philips Florya Servisi
Firma İstanbul Aqua Florya Avm
Çağrı Hattı 0212 640 56 26
Hizmet Sunduğu Saatler Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Philips Servis Florya” üzerine 3 yorum

  1. Evimde kullandığım Philips marka süpürgemin çekim gücünden çok memnun olmama rağmen haznesinin sürekli ya tıkanması ya da çok çabuk dolmasından çok şikayetçiydim. Çevremde aynı modeli kullanan diğer arkadaşlarım böyle bir problem olmadığını söyleyince Florya Philips Servise süpürgemi götürüp problemimden bahsettim. Ertesi gün haznesindeki filtreyi değiştirip beni bu problemden kurtardılar.

  2. Evlenirken evli arkadaşlarımın da tavsiyesiyle aldığım Philips markasına ait eletrikli süpürgem çalışırken normalde çıkardığı sesten daha fazla ses çıkarmaya başladı. İlk gün fazla aldırış etmesem de ertesi günler çıkan ses artınca Florya Philips Servisi ile iletişime geçerek süpürgemi kendilerine şikayetlerim ile birlikte bıraktım. Aradan 10 gün geçmesine rağmen süpürgemin problemini çözmüş halde bana geri teslim eden bu ekibi zaman yönetimi bakımından olmasa bile temiz iş bakımından herkese tavsiye ediyorum.

  3. Evimde uzun yıllardan beridir Rowenta markasının Silence modelli elektrikli süpürgesini kullanıyorum. Aldığım dönem oldukça popülerdi ve çevremde aynı model süpürgeyi kullananlardan hep olumlu yorumlar geliyordu. Ben de aldığım günden bu yana geçen süre içerisinde hiçbir sorunu ile karşılaşmamıştım. Fakat geçtiğimiz hafta temizlik yaparken süpürgem tozları hiç çekmemeye başladı. Sonra da makinemden yanık kokusu geldi ve hiç çalışmamaya başladı. Ben de vakit kaybetmeden Philips Servis Florya şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde adresime gelen teknik servis ekibi motorun yandığını tespit etti. Performansından çok memnun olduğum için parça değişimi tekliflerini kabul ettim. Değişimden sonra makinem sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyorum.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com