Philips Servis Şirinevler

Temizlik, son yıllarda geliştirilen elektronik ürünlerle birlikte insanlar açısından çok daha kolay ve kısa süre içerisinde gerçekleştirebilir bir hale gelmiştir. Özellikle son 20 yıl içerisinde gelişen teknoloji treninde kendine güzel bir yer edinmiş olan süpürgeler oldukça kaliteli ve çekim gücü yüksek birer elektronik cihazlar haline gelmiştir. Bu yüzden elektrikli süpürgelerin insan hayatını ne denli kolaylaştırdığı düşünüldüğünde oldukça sık kullanılan cihazlar haline gelmiştir. Fakat çok fazla kullanılan ürünlerin de beraberinde arıza getirmesi kaçınılmaz olacağı için bu arıza çözümleri için birçok noktada teknik servisler bulunur.

Bu servislerden birisi olan Philips Servis Şirinevler şubesi, Şirinevler ve çevresinde bulunuyorsanız aradığınız ve hizmetini kullanmaktan oldukça memnun kalacağınız bir servis olarak bilinir. Eğitimli, çalışkan, alanında uzman ve güler yüzlü kişilerden oluşan ekibimiz Philips markasına ait süpürgelerinizin bozulması, arızalanması ya da yedek parça ihtiyacı durumunda size profesyonel bir şekilde yardımcı olacaklardır.

İlgili numaradan bize günün her saati ulaşabilir ve telefonun ucundaki müşteri hizmetlerimize sorunlarınızı ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ekip olarak sizlere yardımcı olabilmek için daima hazır halde telefonun öbür ucunda sizi bekliyor olacağız.


Philips Şirinevler Servisi
Firma İstanbul Starcity Avm Outlet
Çağrı Hattı 0212 780 26 19
Hizmet Sunduğu Saatler Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Philips Servis Şirinevler” üzerine 2 yorum

  1. Evde yeni doğmuş bir bebeğim olduğu için süpürgemi diğerlerine nazaran daha az ses çıkaran modellerden araştırıp almaya karar verdim. Bunun üzerine uzun araştırmalar sonucunda aldığım Philips markasına ait elektrikli süpürgemin geçen hafta temizlik esnasında bir yere çarpmam sonucu boru kısmı kırıldı. Garanti kapsamında olduğu için Şirinevler Philips Servise götürdüm. Ertesi gün kırılan kısmı tamir edilmiş olarak makinemi bana teslim ettiler.

  2. Evde 1,5 yaşında bir kız çocuğum olduğu için süpürgem hep her an çalışmaya hazır bir şekilde ortada durur. Çünkü evimi neredeyse günde 3 kere süpürüyorum tozu kırıntısı fazla oluyor diye. Gene geçen gün kızımın döktüğü kırıntıları süpürmek için kullandığım Philips marka süpürgemi açtığımda makinem fazla ısınarak birden durdu. Soğuyunca tekrar çalıştırmayı denesem de olmadı. Şirinevler Philips Servis ekibine teslim ettiği makinem 3 gün sonra tamir olmuş bir şekilde tarafıma teslim edildi.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com