Philips Servis Çobançeşme

Philips Çobançeşme Servisi
Firma İstanbul Yenibosna Outlet
Çağrı Hattı 0212 780 26 06
Hizmet Sunduğu Saatler Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Philips Servis Çobançeşme” üzerine 2 yorum

  1. Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Philips marka süpürgemden geçen gün evi temizlerken yanık kokusu gelir gelmez fişten çekip Çobançeşme Philips Servise makinemi teslim ettim. Makinemin motorunun yandığını ve en az 1 ay tamir süresi olduğunu söylemelerine rağmen 1 hafta içinde tamir olmuş bir şekilde makinemi bana teslim ettiler. Her seferinde memnuniyetle kullandığım bu servise gönül elektronik aletlerinizi teslim edebilirsiniz.

  2. 2-3 ay önce olduğum ve haliyle garantisi devam etmekte olan Philips markasının maraton FC9919 model elektrikli süpürgesini kullanıyordum ve gayet memnundum. O hafta içerisinde süpürge başlığında hortumun boğaz kısmında yırtık ve çatlaklar oluşmaya başladı. Bunun üzerine Çobançeşme Philips Servis ile iletişime geçtim ve daha gelip görmeden kullanıcı hatası olduğunu söylediler. Hiç ulaşmadığım ve kullanımda olmayan bir kısım nasıl benden dolayı kullanıcı hatası olabilir bilmiyorum ama bu sorunumu çözmede hiç yardımcı olmayan bir servis olarak benden eksi not aldılar.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com