Philips Servis Halkalı

Çok uzun seneler önce İstanbul’un Halkalı semtinde çalışmalarına başlayan Philips Servis Halkalı siz değerli Philips süpürge kullanıcılarına teknik servis anlamında kaliteli ve güvenilir hizmetler vermektedir. Philips marka elektrikli süpürgelerinizde yaşanan tüm arızalar için sürekli sizlerin hizmetindedir. Firmamız elektrikli süpürge teknik servisi anlamında müşterilerine kaliteli bir servis deneyimi sunmaktadır.

Firmamız elektrikli süpürgelerinize ait her türden arızayı en kısa ve en güvenilir bir şekilde tespitini yaptıkran sonra gideriyor. Philips marka eleketrikli süpürgelere teknik servis hizmeti sunan firmamız bugün başarılı çalışmalarıyla sektörde adından söz ettirmekte ve her gün başarılarının verdiği güvence ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizin de Philips marka elektrikli süpürgenizde bir arıza varsa bu konuda profesyonel hizmeti verecek olan bizlerle iletişime geçip randevu alabilirsiniz. Onarımda kullanılan tüm ekipman ve yedek parçalar birinci sınıf kaliteden oluşmaktadır. Alanında uzmanlaşmış profesyonel bir personellerden oluşan kadrosu ile siz değerli kullanıcıların elektrikli süpürge ile ilgili her türden sorunu çözmeye hazır.


Philips Halkalı Servisi
Firma İstanbul Armonipark Avm Outlet
Çağrı Hattı 0212 780 26 12
Hizmet Sunduğu Saatler Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Philips Servis Halkalı” üzerine 2 yorum

  1. 2-3 ay önce olduğum ve haliyle garantisi devam etmekte olan Philips markasının maraton FC9919 model elektrikli süpürgesini kullanıyordum ve gayet memnundum. O hafta içerisinde süpürge başlığında hortumun boğaz kısmında yırtık ve çatlaklar oluşmaya başladı. Bunun üzerine Halkalı Philips Servis ile iletişime geçtim ve daha gelip görmeden kullanıcı hatası olduğunu söylediler. Hiç ulaşmadığım ve kullanımda olmayan bir kısım nasıl benden dolayı kullanıcı hatası olabilir bilmiyorum ama bu sorunumu çözmede hiç yardımcı olmayan bir servis olarak benden eksi not aldılar.

  2. Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Philips marka süpürgemden geçen gün evi temizlerken yanık kokusu geldi. Fark eder fark etmez fişten çekip Halkalı Philips Servis görevlilerine makinemi teslim ettim. Makinemin motorunun arızalandığını söylemelerine rağmen 1 hafta içinde tamir olmuş bir şekilde makinemi bana teslim ettiler. Memnuniyetle kullandığım bu servise gönül elektronik aletlerinizi teslim edebilirsiniz.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com