Philips Servis Topkapı

Philips Servis Topkapı olarak Philips markasına ait elektrikli süpürgelerinizin onarım ve yedek parça işleri alanında siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Evinizde veya iş yerinizde kullanmış olduğunuz Philips markasına ait elektrikli süpürgelerinizin arıza ve yedek parça ihtiyacı gibi talepleriniz için Topkapı ve çevresinde bir teknik servis ihtiyacınız varsa gönül rahatlığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmaış profesyonel teknisyenlerden oluşan ekibimiz elektrikli süpürgelerinizde meydana gelen her türden arızayı en hızlı ve güvenilir bir şekilde giderir. Arıza tespit ve çözümünde ekibimiz tarafından birinci sınıf kalitede ekipmanlar kullanır.

Aynı şekilde yedek parça değişiminde de birinci sınıf kalitede yedek parçalar kullanılır. Yedek parça veya onarım sonunda siz değerli müşterilerimize 1 yıl süreyle garanti veriyoruz. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin mağdur olmasının önüne geçilir. Bunun yanı sıra bakım ve montaj hizmetlerinde özenli ve kaliteli bir şekilde hizmet verilmektedir. Uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde elde etmiş olduğumuz bilgi ve deneyim ile hizmet veriyoruz. Bu alanda profesyonel hizmetin adresi olarak çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Siz de kaliteli ve hızlı hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Philips Topkapı Servisi
Firma Vatan Teknik
Çağrı Hattı 0212 521 28 48
Hizmet Sunduğu Saatler Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Philips Servis Topkapı” üzerine 3 yorum

  1. Uzun zamandır kullanmakta olduğum Philips marka süpürgem çekim performansında düşüş yaşayınca toz torbasının dolu olduğunu fark ettim ve değiştirmeye çalıştığımda ise sıkıştığı için yerinden oynatamadım. Bunun üzerine makine kırılmasın diye Topkapı Philips Servisini arayıp durumu anlatmam üzerine aynı gün içerisinde gelen ekip makinemi yerinde tamir ederek mağduriyetimi giderdiler.

  2. Uzun zamandır kullandığım Philips marka süpürgem eskisi gibi çekmemeye başlayınca filtresinden kaynaklandığını düşünerek Topkapı Philips Servis ile iletişime geçerek kendilerine götürdüm ve bakımının yapılması gerektiğini, bana dönüş yapacaklarını söylediler. Üzerinden yaklaşık 2 hafta süre geçtikten sonra süpürgemi bana en azından beklememe değdiğini görerek getirdiler çünkü şu an süpürgem eskisinden daha iyi çalışıyor.

  3. 2 tane birbirinden yaramaz erkek çocuğuna sahibim. Bu yüzden evim sürekli olarak kirleniyor. Elektrikli süpürge biz çocuklu aileler için bir zaruret haline gelmiş durumda. Çünkü hijyen önemli ve çocuklar da çabuk kirletebiliyor. Fakat elektrikli süpürge evimizde sadece temizlik ekipmanı olarak kullanılmıyor. Çünkü iki oğlum da elektrikli süpürgemizi sürekli oyuncak gibi kullanıyorlar. Geçen gün oynarken süpürgenin başlığını kırmışlar. Çok korktular ama onlara kızmadım. Çünkü daha önce süpürgem arızlanınca Philips Servis Topkapı şubesi özenle onarımı yapmıştı. Tekrar aynı teknik servis ekibiyle iletişime geçtim. Bu sefer de parça değişimi yaparak sorunumuzu çözdüler. Kaliteli ve hızlı hizmetten ötürü kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com