Philips Servis Göztepe ✅

Philips Servis Göztepe siz değerli müşterilere güvenli ve hızlı bir şekilde wlwkreikli süpürge onarımında ve yedek parça temininde hizmet vermektedir. Oldukça tecrübeli ve profesyonel bir ekibe sahip olan firma İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Göztepe semtinde siz değerli müşterilerini bekliyor. Bunun yanında uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyetini ilke olarak edinmesinden ötürü bölgede parmakla gösterilen firmalarında başında geliyor. Titizliği ve tamiratlardaki yüksek başarı oranının yanı sıra sadece hizmet öncesi değil, hizmet sonrasında da müşterilere teknik desteğini her zaman sürdürmekte ve bu konuda da rakipsiz olduğunu kanıtlar.

Bilindiği üzere elektrikli süpürgeler birer elektronik eşyalardır. Her elektronik eşyaların bir arıza yapabilme ihtimali ve bu cihazların yenisini almanın maliyeti göz önüne alındığında teknik servislerin önemi bir kez daha ortaya çıkar. Bundan dolayı hem uygun fiyat politikası hem hizmet öncesi ve hizmet sonrası teknik desteğiyle siz de bozulan elektrikli süpürgelerinizin onarımı ya da hortum, toz torbası, filtre gibi herhangi bir yedek parça ihtiyacı için gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Pazar günü hariç haftanın tüm günü siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.


Philips Göztepe Servisi
Firma Kozzy AVM
Çağrı Hattı 0216 411 53 78
Hizmet Sunduğu Saatler Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Philips Servis Göztepe ✅” üzerine bir yorum

  1. Üniversitenin civarında küçük bir cafe işletiyoruz ve bu yüzden geç saatlere kadar açık olan cafemiz günde neredeyse 10 kere süpürülüyor müşterilerin yere döktüklerinden dolayı. Geçen gün kapanışta etrafı süpürürken Philips marka elektrikli süpürgemiz kendiliğinden kapandı ve bir daha açılmadı. Ertesi gün, sabahın erken saatlerinde aradığımız Göztepe Philips Servis yarım saat içinde gelip süpürgemizi götürdüler ve ertesi gün tamir olmuş bir şekilde sorunsuz olarak makineyi teslim ettiler.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com