Philips Servis Bostancı

Elektrikli süpürgeler bizlere sağlamış olduğu fayda göz önünde bulundurulduğunda hayatımızda büyük bir öneme sahiptir. Bu durumda elektrikli süpürgemizin bir arıza yapması ya da bir parçasının işlevsiz hale gelmesi bizi sıkıntılı bir duruma sokabilir. Bundan dolayı böyle bir durumla karşılaşıldığında acil bir şekilde teknik servis hizmetinden yardım almalıyız. Fakat bilindiği üzere ülkemizde teknik servislere karşı negatif bir algı var. Biz yıllardan beri vermiş olduğumuz kaliteli hizmetle kendi bölgemizde bu algıyı kırdık.

Biz Philips Servis Bostancı olarak makinelerinizin sağlığı için buradayız. Pazar günler haricindeki her gün sizin bir telefon uzağınızdayız. Makinenizde oluşacak sorunlarda evinize gelip bakımını yapar, arızayı tespit eder, evde tamir edilebilecek bir durumdaysa evde tamir ederiz. Değilse de servisimizde en kısa sürede tamir ederiz. Değiştirdiğimiz her parçaya 1 yıl garanti veririz. Markamıza ve kalitemize olan güvenimiz çok fazla. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekibimiz siz değerli müşterilerimize daima hizmet vermeye hazır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Philips Bostancı Servisi
Firma İstanbul Altıyol Outlet
Çağrı Hattı 0216 450 28 45
Hizmet Sunduğu Saatler Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Philips Servis Bostancı” üzerine 3 yorum

  1. 2 erkek kaldığımız bekar evimizde erkek de olmamızın verdiği rahatlıktan ötürü pratik ve temizliğe yardımcı ev aletleri almaya çalıştığımızdan ötürü süpürgemizi de alırken Philips markasının süpürgesini tercih ettik. Geçen gün ev arkadaşımla ikimizin de boş olduğu bir günde temizlik yaparken süpürgenin kablosu koptu ve bu işlerden hiç anlamadığımız için Bostancı Philips Servis ile iletişime geçerek telefonda problemimizi anlattık ve gün içerisinde gelen ekip makinemizi yerinde tamir ederek bizim mağduriyetimizi giderdiler.

  2. Ülkemizde kaliteli elektrikli ev aletleri denilince ilk olarak herkesin aklına gelen Philips markasını duymayan yoktur herhalde. Biz de bu şöhretinden yola çıkarak yıllar önce elektrikli süpürge tercihimizi Philips markasından yana kullandık. Gerçekten de tanınırlığının hakkını sonuna kadar veren bir marka. Fakat yakın geçmişte elektrikli süpürgemiz çalışmamaya başladı. Ne yaptıysak da çalıştıramadık. Hemen Philips Servis Bostancı şubesi ile iletişime geçtik. Gelen teknik servis ekibi kartın yandığını ve değişim gerektiğini söylediler. Biz de performansından bir hayli memnun kaldığımız için yeni bir elektrikli süpürge almak yerine kart değişimini onayladık. Şu an sorunsuz çalışmaya devam ediyor. Almış olduğumuz kaliteli hizmetten dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

  3. Uzun senelerden beridir evimde Philips marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Gerek performansından gerekse de enerji sarfiyatından fazlasıyla memnunum. Fakat kullanmış olduğum Philips marka elektrikli süpürgemin geçtiğimiz hafta sonu evde temizlik yaptığım esnada başlığı ile hortumu arasındaki parçanın kırıldı. Ben de vakit kaybetmeden hemen Philips Servis Bostancı şubesi ile iletişime geçtim. O an ellerinde parçanın bulunmadığını söyleyen teknik servis ekibi dilersem sipariş geçeceklerini bunun da takribi 1 hafta kadar süreceğini söyledi. Aradan geçen 4 günün ardından parçanın ellerine ulaştığını söyleyen teknik servis ekini kısa süre içerisinde adresime gelip parça değişimini gerçekleştirdi. Almış olduğum kaliteli ve hızlı hizmetten dolayı kendilerine çok teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com