Philips Servis Kaynarca

Philips markası her geçen gün sizin için ve kendini geliştirmek için çalışan bir marka olarak bilinir. Philips markası eviniz için vazgeçilmez olan cihazlarınızın her zaman en iyi verimle çalışması için daime en iyi hizmeti sunmak için çalışan beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri alanında kendini kanıtlamış markası ile verdiği hizmet, ürününüzü alınca da bitmez. Elektrikli süpürgeler günlük hayatımızı kolaylaştıran elektronik eşyalar olarak bilindikleri için arıza durumunda alanında uzman servisi olması oldukça önemlidir.

Bu servislerden birisi olan Philips Servis Kaynarca şubesi, Kaynarca ve çevresinde bulunuyorsanız aradığınız ve hizmetini kullanmaktan oldukça memnun kalacağınız bir servis olarak bilinir. Bize ulaştığınız takdirde bakım ve arıza tespiti için evinize geliyoruz. Eğer arıza küçük bir seviyedeyse veya bakım için geldiysek işimizi adresinizde yapıyoruz. Fakat arıza büyük bir seviyedeyse makineyi servisimize götürüp orada tamir ettikten sonra evinize geri getirip kurulumuna yapıyoruz.

Hem de taktığımız parçalara ve işçiliğimize koşulsuz şartsız 1 yıl süreyle garanti veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin güvenli ve kaliteli hizmet alabilmeleri için Pazar günleri hariç haftanın her günü açığız. Kalite bir telefon uzağınızda.


Philips Kaynarca Servisi
Firma İstanbul Viaport Avm Outlet
Çağrı Hattı 0216 696 10 26
Hizmet Sunduğu Saatler Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Philips Servis Kaynarca” üzerine 2 yorum

  1. Evimde 2 yıldan fazla süredir Philips markasının marathon model süpürgesini kullanıyorum. Geçen gün evi süpürürken kenarda sıkışan hortum kısmı ezilerek toz çekiş gücünde problem çıkartmaya başladı. Bu sorun devam edince Kaynarca Philips Servise götürerek makinenin problemini aktarmam üzerine hortumun değişmesi gerektiğini söyleyerek süpürgemi teslim aldılar. Üzerinden 10 gün geçmesine rağmen süpürgemi hala alamadım ne zaman arasam hala yedek parça beklediğini söylüyorlar. Hem iş bitiremeyen hem de insanı kandırmaya çalışan bir servis olduğundan kullanmayı hiç düşünmüyorum!

  2. Philips markasının marathon modelli süpürgesini evlenirken hem kendime hem de görümceme birlikte aldık. Garantisi bittikten 2 ay sonra hortumunun metal kısmından kırılarak bizi mağdur etti. Bunun üzerine Kaynarca Philips Servis ile konuşarak durumu anlattık. Süpürgemizi aynı gün içerisinde teslim ettiğimiz servis bize 2 gün sonra hortumu tamir ederek geri vermesine rağmen bu problem hala devam ediyor. Aynı anda ikimizde birden aynı problemin olması tüm hepsinde böyle olabileceğini düşündürtüyor. Benzer problemi yaşayan var mı?

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com