Philips Servis Kurtköy

Philips Servis Kurtköy olarak uzun senelerdir İstanbul’un Pendik ilçesine bağlı Kurtköy semtinde siz değerli müşterilerimizin Philips markasına ait süpürgelerim onarım ve yedek parça alanında hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız siz değerli müşterilerin talepleri doğrultusunda en kısa ve en güvenli çözümü sizlere sağlamaktadır.

,Elektrikli süpürgenizde yaşanan herhangi bir arızada alanında uzmanlaşmış profesyonel teknisyenlerden oluşan ekibimiz kısa süre içerisinde adresinize gelir, arıza tespitini yapar, eğer küçük bir arıza var ise yerinizde süpürgenizin onarımını gerçekleştirir. Ancak büyük bir arıza varsa süpürgeniz alır, kendi yerimizde onarımı yapar ve tekrar gelir sizlere teslim eder. Aynı şekilde yedek parça işleri için de firmamızı aradığınız taktirde gelip en kaliteli bir şekilde işlem yapılır. Firma olarak kullandığımız tüm ekipmanlar birinci sınıf kaliteden oluşur.

Bunun yanı sıra onarım işlemi sonucunda süpürgenize ve satın aldıysanız yedek parçalara 1 yıl süreyle garanti verilir. Bu kaliteli ve profesyonel hizmetin karşılığında da firmamız cebinizi düşünür ve düşük fiyat politikasını uygular. Eğer sizin de Philips markasına ait süpürgenizin onarım ve yedek parça ihtiyacı var ise gönül rahatlığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Philips Kurtköy Servisi
Firma Homecity AVM
Çağrı Hattı 0216 514 95 94
Hizmet Sunduğu Saatler Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Philips Servis Kurtköy” üzerine bir yorum

  1. Philips markasının marathon modelli süpürgesini hem kendime hem de görümceme birlikte aldık. Daha kullanalı bir hafta olmadan hortumunun metal kısmından kırılarak bizi mağdur etti. Bunun üzerine Kurtköy Philips Servis ile konuşarak durumu anlattık. Süpürgemizi aynı gün içerisinde teslim ettiğimiz servis bize 2 gün sonra hortumu tamir ederek geri vermesine rağmen bu problem hala devam ediyor. Aynı anda ikimizde birden aynı problemin olması tüm hepsinde böyle olabileceğini düşündürtüyor. Benzer problemi yaşayan var mı?

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com