Philips Servis Uğurmumcu

Philips markası eviniz için vazgeçilmez olan cihazlarınızın her zaman en iyi verimle çalışması için daima en iyi hizmeti sunmak için çalışan bir markadır. Elektrikli süpürgeler özellikle ev hanımlarının başta olmak üzere günlük hayatımızı kolaylaştıran elektronik eşyalar olarak bilinirler. Philips markası ise elektrikli süpürge markaları arasından oldukça geniş skalada ürünleri olan bir markadır. Fakat her ne kadar kaliteli ürünleri olsa da Philips süpürge de çeşitli nedenlerden dolayı arızalarla karşı karşıya kalabilmektedir. Bu noktada kullanıcı için işini doğru yapan bir teknik servis ihtiyacı oluşur.

Bu servislerden birisi olan Philips Servis Uğurmumcu şubesi, Uğurmumcu ve çevresinde bulunuyorsanız aradığınız ve hizmetini kullanmaktan oldukça memnun kalacağınız bir servis olarak bilinir. Eğitimli, çalışkan, alanında uzman ve güler yüzlü kişilerden oluşan ekibimiz Philips markasına ait süpürgelerinizin bozulması, arızalanması ya da yedek parça ihtiyacı durumunda size profesyonel bir şekilde yardımcı olacaklardır.

İlgili numaradan bize günün her saati ulaşabilir ve telefonun ucundaki müşteri hizmetlerimize sorunlarınızı ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ekip olarak sizlere yardımcı olabilmek için daima hazır halde telefonun öbür ucunda sizi bekliyor olacağız.


Uğurmumcu Philips Servisi
Telefon: 0216 620 95 59
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Philips Servis Uğurmumcu” üzerine 2 yorum

  1. Philips marka elektrikli süpürgemi evlendiğimden beri, toplamda 5 senedir kullanıyorum. Bu zamana kadar bize hiçbir sorun çıkarmayan makinemizin fiş kısmının otomatik toplanarak içeri girdiği kısım birden çalışmamaya başladı. Bunun ileride bize daha büyük sorun yaratacağını düşünerek Uğurmumcu Philips Servisini arayıp durumdan bahsettik ve süpürgeyi kendilerine gün içinde teslim ettik. 2 saat sonra arayarak tamir ettiklerini söylediler ve aynı gün içinde hızlıca mağduriyetimi giderdiler.

  2. Evde 1,5 yaşında bir kız çocuğum olduğu için süpürgem hep her an çalışmaya hazır bir şekilde ortada durur. Çünkü evimi neredeyse tozu ve kırıntısı fazla oluyor diye günde 3 kere süpürüyorum. Gene geçen gün kızımın döktüğü kırıntıları süpürmek için kullandığım Philips marka süpürgemi açtığımda makinem fazla ısınarak birden durdu. Soğuyunca tekrar çalıştırmayı denedim yine başaramayınca Uğurmumcu Philips Servis yetkililerine teslim ettiği makinem 1 hafta gibi bir sürede tamir edilerek geri teslim edildi.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com