Philips Servis İçerenköy

Çok uzun seneler önce elektrikli süpürge teknik servisi sektöründe siz değerli Philips süpürge kullanıcılarına hizmet etmek için kurulan Philips Servis İçerenköy yıllardan beri Philips süpürge kullanıcılarının en sık tercih ettiği teknik servislerden birisi olmuştur. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile birçok teknisyen ve alanında uzman kişilerce yetiştirilmiş personelleriyle siz değerli Philips süpürge kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Philips markasına ait süpürgelerinizde bir arıza meydana gelmiş ise teknik servis olarak talebiniz doğrultusunda adresinize geliyoruz. Daha sonra yerinizde arıza tespitini yapıyoruz. Eğer küçük bir arıza var ise adresinizde tamirini gerçekleştiriyoruz. Büyük bir arıza var ise elektrikli süpürgenizi kendi yerimize götürüyoruz. Orada tamir ettikten sonra kendimiz adresinize getiriyoruz.

Hizmet sonrası teknik desteği asla kesmiyor, 1 yıl süreyle de parça değişimi ya da tamirat için garanti veriyoruz. Kalite ve uygun fiyatı tek çatı altında buluşturan firmamız müşteri memnuniyeti kavramını kendine ilke edinmiştir. Bu da bizi rakiplerimizden ayıran özelliklerimizin başında geliyor. Siz de kaliteli ve profesyonel hizmete karşılık uygun fiyatlı teknik servis arayışındaysanız bizi tercih edebilirsiniz.


Philips İçerenköy Servisi
Firma Ataşehir Servis
Çağrı Hattı 0216 455 38 00
Hizmet Sunduğu Saatler Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Philips Servis İçerenköy” üzerine bir yorum

  1. Evimde kullandığım Philips markasına ait elektrikli süpürgem son 2 haftadır eski performansını sergilemediği için tozları çekiminde problem yaşıyordum. Torbasını değiştirdiğim halde problem devam edince aramam üzerine İçerenköy Philips Servis gelip makinenin filtresinde problem olduğunu tespit ettiler ve götürdükleri makinemi 2 gün içerisinde tamir edilmiş bir şekilde geri getirerek pratik bir şekilde problemimi hallettiler.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com