Philips Servis Bulgurlu

Philips Servis Bulgurlu uzun senelerden beri İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Bulgurlu semtinde faaliyetlerini sürdüren bir özel servis firmasıdır. İşinin uzmanı profesyonel bir ekipten oluşan ve her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte kendini de geliştiren ve siz değerli Philips kullanıcılarının sayesinde başarısının üstüne başarı eklerken rakipleri tarafından kıskanılan bir servis haline gelmiştir. Oldukça profesyonel bir çağrı merkezine sahip olan teknik servisimiz, elektrikli süpürgelerinizde oluşabilecek teknik veya kullanıcı kaynaklı arızaları giderebilmekte ve size en doğru çözümü sunmaktadır. Misyonu tamamen müşteri menuniyetine dayalı vizyoner bir ekipten oluşan kadrosu ile siz değerli müşterilerimize daima hizmet halindedir.

Kaliteli ve hızlı hizmete karşı yürüttüğü uygun fiyat politikasıyla müşterinin daima yanında olmayı kendine ilke edinmiştir. Ayrıca hizmet öncesi ve sonrası verdiği teknik desteğin yanı sıra tamirden sonra verdiği 1 yıl süreli garanti ile müşteri mağduriyetinin yaşanmasına asla izin vermez. Daime müşteri memnuniyetine önem veririz. Bu da bizi rakiplerimizden ayıran özelliklerimizin başında gelir. Sizin de Philips marka elektrikli süpürgenizde herhangi bir sorun var ise hemen ilgili numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.


Philips Bulgurlu Servisi
Firma İstanbul – Emaar Avm
Çağrı Hattı 0549 440 26 14
Hizmet Sunduğu Saatler Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Philips Servis Bulgurlu” üzerine 2 yorum

  1. Philips markasına ait kullandığım elektrikli süpürgem geçen hafta ev temizliği esnasında daha 5.dakkasında aşırı ısınmaya başladı. Kullanmaya devam etmem üzerine kendiliğinden kapandı ve bir daha da açamadım. Bunun üzerine Bulgurlu Philips Servis ile irtibata geçerek durumdan bahsettim. Gün içerisinde gelip makineyi teslim aldılar ve üzerinden 6 gün geçmesine rağmen hala problemin çözülemediğini söylüyorlar. Bir problemi tespit etmek ne kadar zor olabilir merak ediyorum.

  2. Evimde uzun yıllar boyunca Philips marka elektrikli süpürge kullanıyordum ve performansından da oldukça memnundum. Bunu referans alarak işyerimde de elektrikli süpürge ihtiyacı olduğunda Philips markasını tercih etmiştim. İşyerinde de uzun seneler sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Fakat yakın zamanda işyerimde kullandığım Philips marka elektrli süpürgemin torba konuluna yerin kapağı kırıldı. Tamiri mümkün olmayacağı için servisleri arayarak parça değişim ücretini sormaya başladım. En son bana en uygun fiyatı veren Philips Servis Bulgurlu firmasıyla anlaştım. Birkaç gün içinde sorunumu çözüm süpürgemi teslim ettiler. Kendilerine ilgili ve alakalı olmalarının yanı sıra uygulamış oldukları düşük fiyatlardan dolayı çok teşekkür ederim. Uygun fiyat ve kalite arayışındaysanız kesinlikle Philips Servis Bulgurlu şubesini tercih edebilirsiniz.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com