Philips Servis Kozyatağı

stanbul’un Anadolu yakasının göz bebeği olan Kadıköy ilçesine bağlı Kozyatağı semtinde siz değerli müşterilerimize hizmet veren Philips Servis Kozyatağı, elektrikli süpürgelerinize yaşanan her türden arıza için uzman kadrosuyla sizleri bekliyor. Her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uyduran, bu doğrultuda kendini geliştiren ekibimiz elektrikli süpürgelerin tamiri konusunda başarısının üzerine başarı eklemektedir.

Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen teknik servisimiz için siz değerli müşterilerimiz çok önemlisiniz. Bu doğrultuda taleplerinize uygun hareket ederek Philips marka elektrikli süpürgenizde yaşanan her türden arızayı önce tespit etmek için adresinize geliyoruz. Daha sonra yerinizde arıza tespitini yapıyoruz. Eğer küçük bir arıza var ise adresinizde tamirini gerçekleştiriyoruz. Büyük bir arıza varsa süpürgenizi kendi yerimize götürüyoruz. Orada tamir ettikten sonra kendimiz adresinize getiriyoruz.

Hizmet sonrası teknik desteği asla kesmiyor, 1 yıl süreyle de parça değişimi ya da tamirat için garanti veriyoruz. Bu hizmete karşı uygun fiyat politikası uyguluyoruz. Siz de hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyat arayışındaysanız Philips marka süpürgeniz arızalandığında ya da herhangi bir yedek parçaya ihtiyacınız varsa gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.


Philips Kozyatağı Servisi
Firma İstanbul Göztepe
Çağrı Hattı 0216 356 55 85
Hizmet Sunduğu Saatler Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Philips Servis Kozyatağı” üzerine bir yorum

  1. Geçen gün uzun zamandır severek kullandığım philips marka elektrikli süpürgemin emici başlıklı fırçası kırıldığı için neredeyse işlevini kaybetti sayılır. Hangi teknik servise sorsam ellerinde yedek parça kalmadığını söylediler. En son tavsiye üzerine aradığım Kozyatağı Philips Servis ellerinde bulunduğunu söyleyince süpürgemi alıp kendilerine götürdüm ve birebir uygun başlık bularak beni bu eziyetten kurtardılar.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com