Philips Servis Körfez

Büyük bir bilgi birikimiyle elektrikli süpürge tamiri sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet etmek için kurulan Philips Servis Körfezuzun senelerden beri Philips süpürge kullanıcılarının en sık tercih ettiği teknik servis firmalarından birisi olmuştur. Yılların vermiş olduğu deneyim ile birçok teknisyen ve alanında uzman kişilerce yetiştirilmiş personelleriyle siz değerli müşterilere hizmet vermeye devam etmektedir.

Teknik servis olarak talebiniz elektrikli süpürge arızlarınız doğrultusunda adresinize geliyoruz. Daha sonra yerinizde arıza tespitini yapıyoruz. Eğer küçük bir arıza var ise adresinizde tamirini gerçekleştiriyoruz. Büyük bir arıza varsa süpürgenizi kendi yerimize götürüyoruz. Orada tamir ettikten sonra kendimiz adresinize getiriyoruz. Hizmet sonrası teknik desteği asla kesmiyor, 1 yıl süreyle de parça değişimi ya da süpürge tamiratı için garanti veriyoruz.

Bunun yanında elektrikli süpürge yedek parça ve aksesuar temini işlerinde de hizmet veriyoruz. Kalite ve uygun fiyatı tek çatı altında buluşturan firmamız müşteri memnuniyeti kavramını kendine ilke edinmiştir. Bu da bizi rakiplerimizden ayıran özelliklerimizin başında geliyor. Siz de kaliteli ve profesyonel hizmete karşılık uygun fiyatlı teknik servis arayışındaysanız bizi tercih edebilirsiniz.

Körfez Philips Servisi
Telefon:850 259 62 28
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com