Philips Servis Kartepe

Çok uzun senelerden beridir Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde faaliyetlerine devam eden Philips Servis Kartepe firmamız siz değerli Philips süpürge kullanıcılarına teknik servis alanında hizmet vermekten büyük küyüf duyar. Oldukça profesyonel bir ekibe sahip olan firmamızda onarım ve yedek parça işleriniz büyük bir titizlik ve ustalıkla çok kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Alanında uzmanlaşmış teknisyenlerden oluşan firmamızda elektrikli süpürgelerinizin her türden arızası hızlı ve uygun fiyatlı olarak giderilir.

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firmamız, daha önce bizleri tercih eden müşterilerimiz tarafından hep olumlu geri dönüşler almıştır. Firmamız siz değerli müşterilerimizin tam da istediği teknik servis hizmetini sunmaktadır. Hizmetten sonra da siz değerli müşterilerimize asla teknik desteğini kesmez. Bunun yanı sıra vermiş olduğu hizmete bir yıl süreyle garanti sağlar. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin mağdur olmasının önüne geçer.

Ücretlendirme konusunda da düşük fiyat politikası uygulayan firmamız müşterinin cebini de düşündüğünü gösterir. Firmanızın hedefi problemleri en kısa sürede gidermek ve müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Sizin de Philips marka süpürgeniz ile ilgili herhangi bir desteğe ihtiyacınız var ise gönül rahatlığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Kartepe Philips Servisi
Telefon:850 495 08 57
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Philips Servis Kartepe” üzerine bir yorum

  1. 6 sene önce satın almış olduğum ve garanti süresi yeni sonra ermiş olan Philips marka elektrikli süpürgem halıyı bırakın parkedeki tozları almakta zorlanmaya başladı Ben de vakit kaybetmeden hemen Philips Servis Kartepe şubesini arayarak problemimi anlattım. Gün içinde yoğunluk olduğunu ve akşam geleceklerini belirttiler. Üzerinde 1 hafta geçmiş, tam umudumu kesmişken iki gün önce özür dileyerek arayan ekip gelip makinemi götürdü. 1 hafta geçti ve ben yine ümidimi kesmiştim ancak dün öğlen elektrikli eski performansına dönmüş bir şekilde teslim edildi. Ben de nihayet elektrikli süpürgeme kavuşmuş oldum. Süre olarak biraz yavaş olsa da almış olduğum kaliteli hizmetten dolayı kendilerine teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com