Philips Servis Gölcük

Philips markası üretmiş olduğu kaliteli ve yüksek performanslı ürünlerle birçok kullanıcının tercih ettiği markalar arasında ilk sırada bulunuyor. Markanın en çok tercih edilen ürünlerden birisi de elektrikli süpürgelerdir. Ancak ne yazıkki her markada olduğu gibi Philips marka süpürgelerde de bazen kullanıcı kaynaklı bazen de kullanım ömründen kaynaklanan arızalar meydana gelmektedir. Bu arızaların sağlıklı bir şekilde giderilmesi için kullanıcıların profesyonel destek alınması gerekir. İ İşte bu noktada Philips Servis Gölcükolarak elektrikli süpürgenizde yaşanan tüm arızaları en profesyonel şekilde gideriyoruz. Yılların vermiş olduğu tecürbeyle alanında uzmanlaşmış kadromuzla siz değerli Philips süpürge kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyoruz. Misyonumuz sizleri asla mağdur etmemek ve vereceğimiz kaliteli hizmetler ile siz değerli müşterilerimizi her şartta memmun etmektir.

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde bulunan firmamız elektrikli süpürge tamiratı konusunda oldukça uzman bir kadroya sahiptir. Sizin de Philips marka süpürgeniz ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa bize ulaşabilirsiniz. Alanında profesyonelleşmiş ve sizlere hizmet vermekten keyif alan ekibimizle sizleri bekliyoruz.

Gölcük Philips Servisi
Telefon:850 446 00 32
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Philips Servis Gölcük” üzerine bir yorum

  1. Geçtiğimiz yaz mevsiminde son bekar oğlum da evlenince evimdeki bir duvarı yıkarak iki odamı birleştirdim. Ortalık çok dağılmıştı. Haliyle de temizlik yapmam gerekliydi. Süpürme işlemini de uzun seneler önce aldığım ve büyük bir memnuniyetle kullanmakta olduğum Philips marka elektrikli süpürgemle yapıyordum. Fakat süpürme esnasında kesici bir şeyi çekmiş olmalıyım ki; süpürgemin hortumu çatladı. Ben de vakit kaybetmeden hemen Philips Servis Gölcük şubesi ile iletişime geçip durumu kendilerine bildirdim. Aramamın üzerinden çok kısa bir süre geçtikten hemen sonra yeni bir hortumda adresime gelen teknik servis yetkilileri parça değişimi yaparak sorunumu ortadan kaldırdı. Almış olduğum kaliteli hizmetten dolayı kendilerine çok teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com