Philips Servis Yuvam Akarca ✅

Çok uzun yıllardır vermiş olduğu kaliteli hizmetlerle adından sıkça söz ettiren teknik servislerin başında gelen Philips Servis Yuvam Akarca siz değerli Philips süpürge kullanıcılarının onarım ve yedek parça işlerini çözmeye talip.

Elektrikli süpürge yedek parça temini ve onarımı konususunda tecrübe ve bilgi birikimine sahip olan ekibimiz her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için gelişen teknolojiye ayak uydurarak sorunlarınıza her geçen gün daha iyi çözümler sunmaya çalışmaktadır. Elektrikli süpürgenizde bir arıza meydana geldiğinde bize ulaştığınız taktirde alanında uzmanlaşmış teknisyenlerimizle süpürgenizde yaşanan arıza doğru olarak tespit edilir ve tespit edilen arızalara en etkin ve doğru çözümler üretilir. Arıza durumuna göre gerekli yedek parça ihtiyacı tespit yapılır ve sizin de onayınız ile orjinal olan yedek parçalar ile değişimi yapılır. Değişimi yapılan parçalar ve teknik servis sürecinde kullanılan tüm ekipmanlar tamamen birinci sınıf kaliteye sahiptir.

Aynı şekilde yedek parça ve aksesuar temini işleri için de birinci sınıf kaliteye sahip parçalar kullanılır. Bizden aldığınız her hizmet 1 yıl süreyle garanti altındadır. Siz de kaliteli ve hızlı hizmetin yanında ekonomik bir teknik servis arayışdaysanız doğru adrestesiniz. Alanında uzmanlaşmış kadromuz sizleri bekliyor.

Yuvam Akarca Philips Servisi
Telefon:850 668 01 47
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Philips Servis Yuvam Akarca ✅” üzerine bir yorum

  1. Çok uzun seneler önce elektrikli süpürge satın alırken üç beş kuruş fazla verelim ama kaliteli olsun diyerekten Philips marka bir elektrikli süpürge satın almıştık. Süpürgeyi satın almış olduğumuz ilk seneler performansından bir hayli memnunduk. Fakat uzun zamandır iyi ki bu markadan almışım dediğim elektrikli süpürgemden yanık kokusu gelmeye başladı. Performansında herhangi bir sıkıntı yok ama bu yanık kokusu beni tedirgin etmeye başladı. Daha büyük sorunlara yol açmaması için makineyi açmıyordum. Geçtiğimiz hafta komşumuzun tavsiyesi üzerine Philips Servis Yuvam Akarca şubesi ile iletişime geçtim. Oldukça ilgili ve güler yüzlü olan teknik servis ekibi kısa süre içerisinde adresime gelip süpürgeyi götürdüler. 1 hafta sonra da süpürgemi onarılmış bir şekilde getirip teslim ettiler.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com