Philips Servis Dilovası

Philips Servis Dilovası olarak yılların vermiş olduğu deneyimle elektrikli süpürge alanında bakım, onarım, yedek parça ve temizlik gibi teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Firmamızda elektrikli süpürgenizin her tür sorunu kısa süre içerisinde profesyonelce giderilir. Onarım esnasında parça değişimi yapılması gerekirse önceden sizlere sorulur. Daha sonra kabul etmeniz halinde sizlerin onayıyla parça değişimi yapılır. Elektrikli süpürgeleriniz için kullanılacak tüm yedek parçalar birinci sınıf kalitededir.

Bizleri arayıp destek istemeniz halinde kısa süre içerisinde adresinize geliriz. Öncelikli olarak adresinizde sorunu çözmeye çalışırız. Fakat sorun adresinizde çözülmeyecek derecede ise süpürgenizi kendi yerimize götürürüz. Orada onarımını yaptıktan sonra tekrar kendimiz adresinize getirip teslim ederiz. Firmamızdan almış olduğunuz tüm hizmetler 1 yıl süreyle garanti altında tutulur. Bu sayede siz değerli Philips süpürge kullanıcılarının mağdur olmasının önüne geçmiş oluruz.

Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firmamız her konuda daima müşterisinin yanındadır. Siz de bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Alanında profesyonelleşmiş kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye daima hazırız.

Dilovası Philips Servisi
Telefon:850 259 40 58
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Philips Servis Dilovası” üzerine bir yorum

  1. Piyasada herkes tarafından çokça şişirilen sözde çok kaliteli bir marka olan elektrikli süpürgem arızalanınca uzun araştırmalar sonucu Philips marka elektrikli süpürge satın aldım. İlk 5 yıllık süreçte hiçbir sorun yaşatmayan süpürgem son 1 yıl içersinde defalarca servise gitti. Hepsine de aynı sorundan ötürü götürüyordum ama hiçbir sonuç alamıyordum. Yakın zamanda elektrikli süpürgemin emiş gücünde gözle görülür bir düşüş oldu. En son tesadüf eseri internet sitelerinde gezinirken Philips Servis Dilovası şubesi ile karşılaştım. Bir de onları deneyeyim diyerek kendileriyle telefon üzerinden iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde adresime gelen ekip süpürgemi aldı ve 4 gün sonra tekrar bana onarılmış bir şekilde teslim etti. Sonunda aradığım işini düzgün yapan teknik servisi bulduğumu düşünüyorum.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com