Philips Servis Derince

Çok eski bir geçmişe sahip olan Philips Servis Derince uzun senelerdir vermiş olduğu kaliteli hizmetlerle adından sıkça söz ettiren teknik servislerin başında gelmektedir. Elektrikli süpürge onarımı ve yedek parça temini konusunda tecrübe ve bilgi birikimine sahip olan ekibimiz her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için gelişen teknolojiye ayak uydurarak sorunlarınıza her geçen gün daha iyi çözümler sunmaya çalışmaktadır. Ayrıca verdiği kaliteli hizmete karşılık, uygulamış olduğu uygun fiyat politikasıyla da müşteri dostu olduğunu göstermektedir.

Var olma amacı siz değerli Philips süpürge kullanıcılarına kaliteli hizmet sunmak olan firmamız; süpürgelerinize sizin onayınız ile müdahalede bulunmaktadır. Tamiratını ya da parça değişimini yaptığımız her hizmete 1 yıl süreyle garanti vermekteyiz. Misyonumuz sizleri zor durumda bırakmamak ve vereceğimiz hizmetler ile sizleri her daim memnun etmektir.

Kocaeli’nin Derince ilçesinde bulunan firmamız elektrikli süpürge tamiratı konusunda oldukça uzman bir kadroya sahiptir. Sizin de Rowenta marka süpürgeniz ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa bize ulaşabilirsiniz. Alanında profesyonelleşmiş ve sizlere hizmet vermekten keyif alan ekibimizle sizleri bekliyoruz.

Derince Philips Servisi
Telefon:850 668 04 01
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Philips Servis Derince” üzerine bir yorum

  1. Covid-19 nedeniyle çalışmış olduğum işyeri kapandı. Ben de bu yüzden ek iş yapmaya karar verdim. Bu yüzden haftanın belirli günleri bir evde temizlik görevlisi olarak çalışıyorum. Geçen gün çalışmakta olduğum evde Philips marka elektrikli süpürgeden yanık kokusu geldiğini farkettim. Ev sahibine durumu ilettiğimde, hemen servis çağırdığını söyledi. Yardım talebinin ardından kısa bir süre sonra Philips Servis Derince yetkilileri adrese geldi. Alanında bilgili ve tecrübeli oldukları her hallerinden belli olan teknik servis ekibi arıza tespiti yaptıktan sonra süpürgeyi kendi yerlerine götürdüler. Aradan geçen 3 günün sonunda aynı teknik servis ekibi süpürgeyi tekrar aynı adrese teslim etti. Hızlı ve kaliteli hizmetten ötürü kendilerine teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com