Philips Servis Yahyakaptan ✅

Philips Servis Yahyakaptan uzun yıllardan beri elektrikli süpürge teknik servisi sektöründe hizmet veren ve bu verdiği hizmetler netciesinde güzel geri dönüşler alan bir firmadır. Elektrikli süpürge onarımı ve yedek parça tedariki konususunda oldukça profesyonel bir kadroya sahip olan ekibimiz her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için gelişen teknolojiye ayak uydurarak sorunlarınıza daha güncel çözümler sunmayı hedeflemektedir.

Ayrıca verdiği kaliteli hizmete karşılık, uygulamış olduğu uygun fiyat politikasyıla da müşteri dostu olduğunu göstermektedir. Var olma amacı siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak olan firmamız; elektrikli süpürgelerinize sadece sizin onayı ile müdahelede bulunmaktadır. Bu sayede hangi hizmeti alacağınızı ve bu hizmete karşı ödeyeceğiniz ücreti bilme şansınsa sahip olacaksınız.

Misyonumuz sizleri zor durumda bırakmamak ve vereceğimiz hizmetler sizleri her daim memmun etmektir. Kocaeli’nin Yahyakaptan bölgesinde bulunan firmamız elektrikli süpürge tamiratı konusunda oldukça uzman bir kadroya sahiptir. Sizin de Philips marka süpürgeniz ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa bize ulaşabilirsiniz.

Yahyakaptan Philips Servisi
Telefon:850 668 03 42
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Philips Servis Yahyakaptan ✅” üzerine bir yorum

  1. Yahyakaptan semtinde muhasebe ofisimiz bulunmakta. Ofise gelen giden çok olduğu için temizliğe fazlasıyla önem veriyoruz. Bu yüzden elektrikli süpürge satın aldığımız 2014 senesinde kaliteli bir süpürge olsun diyerekten dünya çapında çok bilinen Philips marka bir elektrikli süpürge satın almıştık. Fakat uzun yıllardır ofisimizde büyük bir memnuniyetle kullanmış olduğumuz Philips marka elektrikli süpürgemizin geçen hafta güç ünitesi arıza yaptı. Biz de vakit kaybetmeden Philips Servis Yahyakaptan şubesi ile iletişime geçtik. Ofisimize çok yakın bir mesafede olan teknik servis ekibi, gelip ürünü götürdüler. Yedek parça değişimi için benden onay isteyen teknik servis iki gün sonra süpürgemi onarılmış bir şekilde teslim etti. Kendilerine teşekkür ederiz.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com