Philips Servis Başiskele

Philips Servis Başiskele olarak uzun yıllardır Kocaeli’nin Başiskele bölgesinde siz değerli Philips süpürge kullanıcılarına en doğru ve kaliteli bir şekilde onarım ve yedek parça hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Alanında uzmanlaşmış, bilgili ve profesyonel kadrosya sahip olan firmamız her gün başarısının üzerine başarı ekleyip, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor.

Yılların vermiş olduğu deneyim ile elektrikli süpürgelerinizde meydana gelen arızaları çok kısa sürede tespit ediyor, arızya en uygun çözümü uyguluyoruz. Sadece hizmet öncesi değil, hizmet sonrasında da müşterilerimize olan ilgimiz devam etmektedir. Onarım işleminin sonunda teknik desteğe devam eden firmamız onarım ya da yedek parça değişimi için 1 yıl süreyle de garanti sağlıyor. Firmamız tarafından yapılan parça değişimlerinde birinci sınıf kalitede yedek parçalar kullanılmaktadır.

Aynı şekilde onarım sırasında da kullanılan tüm ekipmanlar birinci sınıf kalitededir. Müşteri memnuniyetini hep önplanda tutan firmamız, siz değerli müşterilerimize önem veriyor. Bu da bizi rakiplerimizden ayıran özelliklerimizin başında geliyor. Siz de kaliteli ve profesyonel hizmete karşılık uygun fiyatlı teknik servis arayışındaysanız bizi tercih edebilirsiniz.

Başiskele Philips Servisi
Telefon:850 259 90 48
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Philips Servis Başiskele” üzerine bir yorum

  1. Yıllar önce uzun araştırmalar sonucunda Philips marka elektrikli süpürge satın almıştım. Aldığımdan beri de sorunsuz bir şekilde çalışan elektrikli süpürgemin gün geçtikçe süpürme aparatı yere yapışmamaya başladı. En son hiçbir şekilde yapışmadı. Bu şekilde süpürgemden verim almam hiç mümkün değildi. İnternet üzerinden numarasını bulup aradığım Philips Servis Başiskele şubesi çok kısa bir süre sonra gelip, tamiri mümkün olmayan süpürme aparatının değişmesi gerektiğini söyledi. Emiş gücünden oldukça memnun olduğum makinemin başlığının değişimini onayladım. Değişimden sonra süpürgem problemsiz bir şekilde çalışmaya devam etti. Almış olduğum hizmetten dolayı kendilerine teşekkür ederim. Eğer Başiskele bölgesinde teknik servis ihtiyacı olan kimseler varsa gönül rahatlığıyla bu firmayı tercih edebilirler.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com