Philips Servis Alikahya

Ev ve işyerlerinin temizlik ihtiyacını büyük ölçüde karşılayan elektrikli süpürgeler günlük hayatımızı kolaylaştıran elektronik eşyaların başında gelir. Ancak ne yazıkki bazen kullanıcı kaynaklı bazen kullanım ömründen doğan nedenlerden dolayı elektrikli süpürgeler zaman zaman arızlanabilmektedir. Bu noktada işini düzgün yapan bir teknik servise ihtiyaç duyulur.

Philips Servis Alikahyaelektrikli süpürgelerin teknik servisi alanında onarım ve yedek parça hizmetini sunmaktadır. Elektrikli süpürgenizde bir arıza meydana geldiğinde bize ulaştığınız taktirde alanında uzmanlaşmış teknisyenlerimizle süpürgenizde yaşanan arızalar doğru olarak tespit edilir, tespit edilen arızalara en etkin ve doğru çözümler üretilir. Arıza durumuna göre gerekli yedek parça ihtiyacı tespit yapılır ve sizin de onayınız ile orjinal olan yedek parçalar ile değişimi yapılır. Değişimi yapılan parçalar ve teknik servis sürecinde kullanılan tüm ekipmanlar tamamen birinci sınıf kaliteye sahiptir.

Firmamız ayrıca her konuda daima siz değerli müşterilerimizin yanındadır. Verdiği yüksek kalitede hizmete karşılık uygun fiyat politikasını uygulamaktadır. Ayrıca tamirat veya parça değişimi yaptığı süpürgenize 1 yıl süreyle garanti sağlar. Alanında profesyonelleşmiş uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize ait Philips marka süpürgelerin bakım, onarım ve yedek parça temini hizmetlerini vermeye hazırız.

Alikahya Philips Servisi
Telefon:850 446 00 43
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Philips Servis Alikahya” üzerine bir yorum

  1. 2014 senesinde evlenmeden önce çeyizimde en çok olmasından mutlu olduğum eşyalardan birisi de Philips marka elektrikli süpürgemdi. Gerçekten elektrikli süpürge konusunda oldukça kaliteli modelleri var. Fakat kullanmış olduğum elektrik süpürgesinin yakın zamanda başlığı borusundan çıktı. Ben de dışarıdan bir objeyle başlık kısmını sıkıştırarak kullanıyordum. Bu yöntem işe yarıyor olsa da çirkin bir görüntüydü. Bu çirkin görüntüye daha fazla dayanamadım ve hemen Philips Servis Alikahya şubesi ile iletişime geçtim. Çok kısa bir süre içerisinde adresime gelen teknik servis ekibi süpürgeme yeni bir başlık takarak beni bu dertten kurtardılar. Almış olduğum hem kaliteli hem de hızlı hizmet içine teknik servis ekibine teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com