Philips Servis Zümrütevler

Her evin olmazsa olmazlarından birisi hiç şüphesiz elektrikli süpürgelerdir. Temizlik açısından büyük ölçüde hayatımızı kolaylaştıran ürünler 21.yy teknolojisinin en önemli ürünlerindendir. Sizler bu ürünleri alacağınız zaman günlerce belki de haftalarca araştırma yapılır. Alınacak ürünün hesaplı olması, fiyat performans açısından tutarlılığı ve daha birçok şey göz önüne alınır. Bu özelliklerin hepsini hem kaliteli hem de hesaplı şekilde herhangi bir Philips şubesinden temin edebilirsiniz.

Üretimde kullandığımız yüksek kalite parçalar ve düzgün işçiliğimiz beyaz eşyaların kullanım ömrünü uzatmada büyük rol oynasa da arızalar kaçınılmazdır. Arızaları da büyük oranda önlemek için düzenli bakım ve dikkatli, özenli kullanım çok önemlidir. Ama unutmayınız ki bakım ve özenli kullanım kesin bir çözüm değildir. Arıza, bakım ve yedek parça işlerinde ise Zümrütevler bölgesinin en iyisi olan servisimizi tercih edebilirsiniz.

Philips Servis Zümrütevler şubesi olarak yaptığımız işlere güveniyor, bakım ve tamirat işlerinde taktığımız her bir parçaya 1 yıl geçerli garanti veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin kaliteli hizmet alabilmesi için Pazar hariç haftanın 6 günü bir telefon uzaktayız.


Philips Zümrütevler Servisi
Firma İrfan Teknik
Çağrı Hattı 0216 652 27 58
Hizmet Sunduğu Saatler Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Philips Servis Zümrütevler” üzerine 2 yorum

  1. Haftaiçi çalıştığımdan ötürü ev işlerinde yardımcı bir abla ile çalışıyorum uzun zamandır. Haftasonu ise izinliyken kendi işlerimi yapabiliyorum. Gene bir hafta sonu ev işlerine başlamak için Philips marka süpürgemi çalıştırdığımda fişe takılı olduğu halde çalışmadı. Yardımcı ablayı arayıp bir problem olup olmadığını sorduğumda en son çalıştırdığını söyledi. Bunun üzerine sorunu anlamak için Zümrütevler Philips Servis ile iletişime geçerek süpürgemi kendilerine teslim ettim. Ertesi gün ise süpürgemi tamir edilmiş getirerek problemimi çözdüler.

  2. Bilindiği üzere Rowenta markası tüm çevrelerce kalitesiyle bilinen, birçok evde tercih edilen elektrikli süpürge markalarından birisi. Biz de mesleği doktor ve elektrik mühendisi olan evli bir çiftiz. Bu yüzden biz de elektrikli süpürge satın alırken bunu göz önünde bulundururak Rowenta markasını tercih ettik. Aldığımız günden beri de süpürgemizin performansından oldukça memnunduk. Ancak son bir aydır süpürgenin emiş gücünde belirgin bir düşüş gözlemledik. Bu şekilde tam anlamıyla verim de alamıyoruz. Teknik servise götürmeden burdan da sorup, konu hakkında bilgisi olan arkadaşların da görüşlerini merak ettik daha önce başına böyle bir durum gelen var mı? Yardımcı olacak kişilere şimdiden çok teşekkür ederiz.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com