Philips Servis Çeliktepe

Elektrikli süpürgeler bilindiği üzere artık neredeyse her evin olmazsa olmazları arasında gösterilen eşyaların başında gelir. Çünkü gelişen teknoloji ile beraber elektrikli süpürgeler, insanlara günlük hayat akışında büyük bir kolaylık sağlıyor. Ancak ne yazık ki her elektronik eşyada olduğu gibi elektrikli süpürgeler de çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabillmektedir. Bu arızalar kimi zaman kullanıcı kaynaklı, kimi zaman da süpürgenin kullanım ömrüne bağlı olabilmektedir. Her ne şekilde olursa olsun kullanıcının günlük hayat akışını aksatmaması adına bu arızların çok kısa bir süre içerisinde giderilmesi gerekir. Bu noktada kullanıcının işini doğru ve hızlı yapan bir teknik servis bulması gerekir.

Philips Servis Çeliktepe olarak siz değerli müşterilerimizin Philips markasına ait elektrikli süpürgelerinin onarım ve yedek parça ihtiyacı gibi işlerini en doğru ve en hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bizlerle iletişime geçtiğiniz taktirde alanında uzmanlaşmış ekibimiz kısa süre içerisinde adresinize gelip, talebiniz doğrultusunda makinenize müdahelede bulunuyor. Teknik servislere karşı oluşan önyargıyı kıran ekibimiz siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermektedir.


Çeliktepe Philips Servisi
Telefon: 0216 620 95 59
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Philips Servis Çeliktepe” üzerine 3 yorum

  1. Geçen gün yardım için gittiğim annemin evinde, evi süpürürken Philips marka süpürgesinin tozları çekim gücünü beğenmediğimi söylediğimde annem uzun zamandır böyle bir problem olduğunu söyleyince haznesini temizledim fakat yine aynı problemi yaşayınca Çeliktepe Philips Servis ile irtibata geçerek durumu anlattım. Ertesi gün gelip süpürgeyi götüren ekip akşam üstü makineyi tamir ederek hemen problemi çözmüşler.

  2. Evde kaldığım işe ara verdiğim bu dönemde evimin içinin tadilatına merak saldım. Boyayı eşimle ben yaptık ve yeni tadilat bittiği için 3 gündür üst üste ağır temizlik yapılıyor evde. Dün Philips marka süpürgemin hortumunun tutacağı kısım çatladı ve hangi teknik servisi arasam ellerinde yedek parçanın olmadığını söylediler. En son bulduğum Çeliktepe Philips Servis yapabileceklerini söyledi ve gün içerisinde götürdüğüm makinemi tamir edilmiş haliyle gün içerisinde teslim aldım.

  3. Çeliktepe semtinde bulunan hukuk büromuzda Philips markasının aldığımız döneme göre en son modelli elektrikli süpürgesini uzun zamandır sorunsuz bir şekilde kullanıyorduk. Şu ana kadar sorunsuz bir şekilde kullandığımız süpürgemizin performansından da çok memnunduk. Ancak geçtiğimiz hafta güç ünitesi arızalanınca biz de yakınımzda bulunan Philips Servis Çeliktepe şubesi ile iletişime geçtik. Teknik servis ekibi, iletişime geçmemizin üzerinden 1 gün geçmeden hemen adresimize gelip arıza tespiti yaptı. Parça değişimi için bizden birkaç gün isteyen teknik servis ekibi dün arayıp parça değişiminin olduğunu söyleyip teslimat için bizi çağırdılar. Ofise getirdiğimizde süpürgemiz sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Kaliteli ve hızlı hizmet için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com