Philips Servis Göktürk

Philips markası elektrikli süpürge sektöründe markalar arasında oldukça geniş skalada ürünleri olan bir markadır. Philips markası eviniz için vazgeçilmez olan cihazlarınızın her zaman en iyi verimle çalışması için daime en iyi hizmeti sunmak için çalışan elektrikli süpürge ve diğer elektrikli ev aletleri alanında kendini kanıtlamış markası ile verdiği hizmet, ürününüzü alınca da bitmez. Elektrikli süpürgeler günlük hayatımızı kolaylaştıran elektronik eşyalar olarak bilinirler. Bu sebep ile arıza durumunda alanında uzman servisi olması oldukça önemlidir.

Bu servislerden birisi olan Philips Servis Göktürk şubesi, Göktürk ve çevresinde bulunuyorsanız aradığınız ve hizmetini kullanmaktan oldukça memnun kalacağınız bir servis olarak bilinir. Eğitimli, çalışkan, alanında uzman ve güler yüzlü kişilerden oluşan ekibimiz Philips markasına ait elektrikli süpürgenizin bozulması ya da hortum, filtre, başlık, toz torbası vb. yedek parça / aksesuar ihtiyacının oluşması durumunda size profesyonel bir şekilde yardımcı olacaklardır. Olası aksilik ya da onarım ve yedek parça sorunlarınızda hızlı ve uzman çözüm için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


Göktürk Philips Servisi
Telefon: 0216 621 42 11
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Philips Servis Göktürk” üzerine 3 yorum

  1. Evimde kullandığım Philips marka Elektrikli süpürgem bu zamana kadar kullandığım süpürgeler arasında çekim gücünden en memnun kaldığım süpürgelerdendi. Fakat geçen gün anlamadığım bir şekilde durduk yere en ufak tozu bile cekmemeye başlayınca Philips Göktürk Servis’i aradım. Şubelerine götürmem gerektiğini söylemeleri üzerine süpürgeyi kendilerine teslim ettikten 2 gün sonra süpürgemi sorunsuz ve tamir olmuş bir şekilde geri ulaştırdılar.

  2. Evlenmeden önce çeyizimi tamamlarken aldığım Philips marka süpürgemin garantisi dolduğu için geçen gün evimi süpürürken daha 30.saniyede motoru çok ısınınca uzun araştırmalar sonucu internetten Göktürk Philips Servise ulaştım ve gelip makinemi alıp götürdüler. Üzerinden kaç hafta geçmesine rağmen motorunun yedek parçasının tedariğini sağlayamadıklarını söylediler.

  3. Kullanmış olduğum başka markalı eski elektrikli süpürgem bana sorun ardına sorun çıkartıyordu. Ben de bu kadar soruna dayanamadım ve eskisini çöpe atıp yeni bir elektrikli süpürge satın aldım. İnternetten küçük bir araştırma yaparak herkes tarafından kaliteli olarak bilinen Philips markasını tercih ettim. Hem emiş gücü, hem de kullanımı açısından olukça kaliteli bir ürün. Bu konuda kesinlikle tavsiye edebileceğim bir marka. Fakat donanım açısından aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Çünkü kullandığım elektrikli süpürgemin geçtiğimiz günlerde borusu arızalandı. Garanti kapsamında olmadığı için internetten Philips Servis Göktürk şubesini bulup, yerlerine götürdüm. 3-4 gün gibi kısa bir sürede süpürgemi onarımını yapıp teslim ettiler. Kendilerine teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com