Philips Servis Alibeyköy

Eğer sizin de Philips markasına ait elektrikli süpürgenizde bir arıza meydana geldiyse hiç korkmayın. Çünkü işinin ehli olan profesyonel ekibiyle tüm arızaların giderilmesini sağlayan Philips Servis Alibeyköy hizmetinizde. İstanbul Alibeyköy’de faaliyet gösteren firmamız, uzun senelerden beridir uygun fiyata karşı verdiği kaliteli hizmetle birçok Philips marka elektrikli süpürge kullanıcısının bir numaralı tercihi durumunda olmuştur. Bilindiği üzere neredeyse hemen hemen her evde elektrikli süpürgeler kullanılmakta. Bazen kullanıcı kaynaklı, bazense elektronik aksamında meydana gelen bir hata neticesinde elektrikli süpürgeler arızalanabilir.

Bu noktada sürekli eğitim halinde ve kendini geliştirmeye açık, vizyoner ekibimiz sayesinde bu arızalar kısa süre içerisinde giderilip müşteriye cihazı teslim edilir. Ayrıca sadece hizmet öncesi değil, sonrasında da gerekli teknik desteği sunuyor ve tamiratını ve parça değişimi yaptığımız cihazlarınıza 1 yıl garanti veriyoruz. Bunun yanı sıra yedek parça ya da aksesuar ihtiyacı olduğunda da yine bizi tercih edebilirsiniz. Pazar günleri hariç haftanın her günü sizlere kaliteli hizmet vermek için Alibeyköy ilçesinde siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.


Alibeyköy Philips Servisi
Telefon: 0216 622 65 06
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Philips Servis Alibeyköy” üzerine 3 yorum

  1. Uzun zamandır çekim gücünde ve performansında hiçbir problem yaşamadığım Philips marka süpürgemin kablosunu otomatik saran düğmesinin yaklaşık 1 hafta önce çalışmadığını fark ettim. Kablonun öylece ortalıkta dağınık kalmasının kabloyu ardından da makineyi bozacağını bildiğim için Alibeyköy Philips Servis ile iletişime geçerek süpürgeyi kendilerine teslim ettim. Ertesi gün aradım ve bir süre beklemem gerektiğini ve ellerinde yedek parça olmadığını söylediler. 1 ay boyunca süpürgesiz bırakarak beni mağdur edecek servis yedek parça tedariğini bile sağlayamıyorsa bir daha bir ürünümü bırakmayı düşünmüyorum!

  2. Evimde kullandığım Philips markasına ait alektrikli süpürgem bu zamana kadar kullandığım süpürgeler arasında çekim gücünden en memnun kaldığım süpürgelerdendi. Fakat geçen gün anlamadığım bir şekilde durduk yere en ufak tozu bile cekmemeye başladı. Alibeyköy Philips Servis iletişim bilgilerine ulaşarak kendilerini aradım. Şubelerine götürmem gerektiğini söylemeleri üzerine süpürgeyi kendilerine teslim ettikten 2 gün sonra süpürgemi sorunsuz ve tamir olmuş bir şekilde geri ulaştırdılar.

  3. Kış mevsiminde turizm bölgelerinde çalışıyorum. Kış ve sonbahar döneminde mesleğim gereği günlerim oldukça yoğun geçiyor. Bu yüzden ev işleri için bu dönemlerde bir yardımcı tutuyorum. Geçtiğimiz haftasonu evde olduğum için kendim temizlik yaparken elektrikli süpürgeyle yerleri süpürmek istedim. Fakat power düğmesine bastığımda makinem hiçbir tepki vermedi. Motorun yandığını düşünüp, vakit kaybetmeden Philips Servis Alibeyköy şubesi ile iletişime geçtim. Oldukça ilgili ve güleryüzlü olan teknik servis ekibi ertesi gün adresime gelip süpürgemi kendi yerlerine götürdü. Aradan geçen bir haftanın ardından süpürgemi onarılmış bir şekilde adresime kadar getirdiler. Kendilerinden almış olduğum profesyonel teknik servis hizmeti için çok teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com