“Philips Servis Şehremini ✅” üzerine 2 yorum

  1. Evlenmeden önce çeyizimi tamamlarken aldığım Philips marka süpürgemin garantisi dolduğu için geçen gün evimi süpürürken daha 30.saniyede motoru çok ısınınca uzun araştırmalar sonucu internetten Şehremini Philips Servise ulaştım ve gelip makinemi alıp götürdüler. Üzerinden kaç hafta geçmesine rağmen motorunun yedek parçasının tedariğini sağlayamadıklarını söylediler. Yedekte süpürgem de olmadığı için çok mağdur durumda bıraktılar bu servise hiçbir elektronik eşyanızı emanet etmeyin.

  2. Uzun zamandır çekim gücünde ve performansında hiçbir problem yaşamadığım Philips marka süpürgemin kablosunu otomatik saran düğmesinin yaklaşık 1 hafta önce çalışmadığını fark ettim. Kablonun öylece ortalıkta dağınık kalmasının kabloyu ardından da makineyi bozacağını bildiğim için Şehremini Philips Servis ile iletişime geçerek süpürgeyi kendilerine teslim ettim. Bana kablodan kaynaklanan bu problemi gün içerisinde çözerek ertesi gün teslim ettiler.

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com