Philips Servis Denizköşkler

Philips Servis Denizköşkler olarak uzun senelerdir İstanbul’un Avcılar ilçesine bağlı Denizköşkler semtinde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Elektrik süpürgesi alanında uzmanlaşmış ekibimizle bakım, onarım, yedek parça, tamirat gibi teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Son sistem teknoloji ile yapmış olduğumuz çalışmalar müşteri memnuniyetini sağlayacak bir şekilde hizmet vermemizi sağlamaktadır. Servisimiz hizmete başladığı ilk günden itibaren belirlemiş olduğu kalite standartlarından şaşmadan çalışmalarını sürdürmektedir.

Ayrıca verdiği kaliteli hizmete karşılık, uygulamış olduğu uygun fiyat politikasıyla da müşteri dostu olduğunu göstermektedir. Uzun yıllardır müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firma; arıza kaydı alınmasının ardından kısa bir süre içerisinde müşterinin adresine ulaşır. Profesyonel ve işinin uzmanı olan kadrosuyla elektrikli süpürgelerinizi edilebiliyorsa önce yerinde tamir eder, fakat yerinde tamir edilemiyorsa cihazı alıp firmanın bünyesinde tamir eder, sonra kullanıcya kendisi götürür teslim eder. Hizmetin sonunda firmamız siz değerli müşterilerimizi güvence altına almak adına 1 yıl süreyle garanti verir. Sizin de Philips markasına ait süpürgenizin bakım, onarım veya yedek parça ihtiyacı var ise bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Denizköşkler Philips Servisi
Telefon: 0216 621 97 36
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

“Philips Servis Denizköşkler” üzerine 2 yorum

  1. En küçük tozu bile içine süper çekim gücüyle çekmeyi başaran yıllardır performansından çok memnun kaldığım Philips marka süpürgemin geçen gün boru kısmındaki plastik olan tutacağı yer kırılarak çatladı ve içeriden hava geldiği için süpürgem artık tozları almıyordu. Sorunun yaşandığı günün ertesi günü süpürgemi Denizköşkler Philips Servise götürdüm ve 2 saat içerisinde sorunlu kısmın parçasını değiştirerek tarafıma süpürgeyi problem hallolmuş şekilde teslim ettiler.

  2. Kullanmaktan bir hayli memnun olduğum Philips marka süpürgemden 3 gün önce çalışırken sanki yokuş çıkan araba sesi gibi garip bir ses çıkıyordu. Kapatıp 1 saat dinlendirdikten sonra tekrar açtığımda aynı ses gelmeye devam etti. Bunun üzerine internetten iletişim bilgilerine ulaştığım Denizköşkler Philips Servis ile görüşerek durumu anlatmam üzerine süpürgeyi götürüp kendilerine teslim ettim. Kendileri anakartın yandığını söyleyerek oldukça yüksek bir fiyat söylediler tamir için. Aşağı yukarı fiyat skalası nedir anakart değişiminin bilen var mı aranızda?

Yorumlar kapalı.

Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com